Ubrania dla kobiet i mężczyzn z pełnej morskich inspiracji kolekcji AW16 Henri Lloyd

Na  sezon jesienno-zimowy projektanci Henri Lloyd stworzyli kolekcję głęboko zakorzenioną w morskim dziedzictwie. Ubrania dla kobiet i mężczyzn to zbiór unikalnych projektów, inspirowanych duchem przygody.

Jedna z linii Henri Lloyd, Transglobe, nawiązuje do ekspedycji, którą sir Ranulph Fiennes, jeden z najsłynniejszych brytyjskich odkrywców, odbył podróżując dookoła świata. Była ona wyjątkowa dlatego, że biegła od bieguna do bieguna, a jej uczestnicy korzystali jedynie z transportu lądowego i morskiego. Podczas tej właśnie wyprawy sir Ranulph oraz jego zespół byli ubrani w odzież Henri Lloyd, która zapewniała im ochronę w najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych.
Techniczne rozwiązania zastosowane w odzieży, która pozwoliła ekspedycji bezpiecznie okrążyć świat, znalazły się również w jesienno-zimowej kolekcji Henri Lloyd. Można powiedzieć, że duch przygody żyje w szwach każdej ze starannie zaprojektowanych części garderoby. Dodatkowo wykończenia z najlepszych materiałów syntetycznych dają użytkownikowi poczucie luksusu.
Tradycyjne polo i T-shirty męskie wyróżniają stonowane logotypy HL oraz nadruki upamiętniające wyprawę Transglobe. Ta linia wprowadza do szafy każdego mężczyzny świeżość, morskie inspiracje oraz odrobinę luksusu.
W damskiej części kolekcji, jak zawsze skoncentrowanej na morskich akcentach, pojawiły się nowoczesne tkaniny i nowatorskie kroje. Kolorystyka ubrań dla kobiet idealnie wpisuje się w chłodne miesiące, emanując szarością, różem i ciemnymi odcieniami niebieskiego, które są kojarzone z brytyjskim wybrzeżem. Wybór takiej palety barw nie sprawia jednak, że kolekcja jest smutna. Wręcz przeciwnie. To kolory dla osób tworzących odważne, świeże i nowoczesne, a zarazem eleganckie i klasyczne stylizacje.
Jednym ze sztandarowych elementów kolekcji ubrań dla kobiet jest płaszcz Moninca. Utrzymany w delikatnej szarości charakteryzuje się ponadczasowym krojem, dzięki czemu nie wyjdzie z mody przez najbliższe lata.  
Starannie wykonane projekty ubrań dla kobiet i mężczyzn, dbałość o każdy szew oraz najwyższa jakość tkanin sprawiają, że panie i panowie będą często po nie sięgać, za każdym razem tworząc nową, unikalną stylizację.

Więcej informacji o produktach na stronie internetowej firmy Henri Lloyd.

 

 

Aktualizacja: 2016-12-07 Publikacja: 2016-12-07
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.