Ubrania dla kobiet z marynistycznej kolekcji Henri Lloyd

Letnia kolekcja ubrań dla kobiet Henri Lloyd zainspirowana malowniczymi zakątkami Wenecji składa się z produktów, które można dowolnie łączyć, tworząc niepowtarzalne stylizacje.  

Połączenie przywiązania marki do tradycji i marynistycznych nawiązań do morza z nowoczesnym krojem i wysokiej jakości materiałami sprawia, że produkty z logiem HL co sezon zapełniają szafy nie tylko żeglarzy.

Na tegoroczne lato marka oprócz marynistycznych akcentów przygotowała nowe kroje, wzory i kolory. Twórcy kolekcji czerpali inspiracje z malowniczych zakątków śródziemnomorskich miast, dzięki czemu jej główna kolorystyka to krystaliczny niebieski, ceramiczny pomarańcz, orzeźwiająca mięta oraz intensywny granat.

Projektanci podczas tworzenia poszczególnych elementów ubrań dla kobiet zadbali o to, aby razem tworzyły one idealną całość. Dzięki temu można je łączyć w dowolny sposób, układając niepowtarzalne i modne stylizacje. W kolekcji żeglarskiej można również znaleźć ciekawe projekty, dopełniające casualowe zestawienia. Wśród nich są m.in. kamizelki oraz mokasyny w najmodniejszych kolorach sezonu.

Dzięki produktom Henri Lloyd każda kobieta będzie wyglądać wyjątkowo.

Zapraszamy do odwiedzenia salonów marki:
Brodnica, ul. Mazurska 9
Gdynia, C.H. Klif, Al. Zwycięstwa 256
Kraków, Galeria Kazimierz, ul. Podgórska 34
Warszawa, Dom Mody MODO, ul. Łopuszańska 22
Poznań, Galeria Malta, ul. Maltańska 1
Toruń, PDT, ul. Rynek Staromiejski 36/38
Wrocław, D.H. Renoma, ul. Świdnicka 40
Szczecin, ul. Przestrzenna 11
Sochaczew, ul. Warszawska 33c

Więcej informacji na www.henrilloyd.pl.

 

Aktualizacja: 2017-07-10 Publikacja: 2017-07-10
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.