Zdrowa przekąska dla dzieci. JABCUSIE Lekkie z Natury jako alternatywa dla chipsów

jabcusie 3
fot.: materiały prasowe
Smakowite chipsy jabłkowe JABCUSIE Lekkie z Natury uzupełniają linię Jabcusiów o smaku naturalnym oraz z dodatkiem cynamonu.

Przekąski dla dzieci powinny być nie tylko smaczne, ale również zdrowe, wyprodukowane z wyselekcjonowanych składników. Przykładem wartościowej przekąski dla maluchów są JABCUSIE firmy Cykoria.

JABCUSIE Lekkie z Natury to pyszne chipsy jabłkowe, w 100% naturalne, bez zawartości cukru, soli i jakichkolwiek środków konserwujących. Ze względu na swój skład idealnie wpisują się w nowe zasady, które objęły funkcjonowanie sklepików szkolnych. W paczce 30 g znajdują się wyłącznie suszone jabłka, które dzięki specjalnej metodzie produkcji zachowały większość wartości odżywczej i mnóstwo błonnika pokarmowego.

JABCUSIE są idealną i zdrową przekąską dla dzieci, jak również dla dorosłych. Wyśmienity smak zawdzięczają odpowiednio dobranym, wyłącznie polskim odmianom jabłek, kupowanym od okolicznych rolników.

Chipsy jabłkowe JABCUSIE Lekkie z Natury stanowią uzupełnienie istniejącej już linii Jabcusiów o smaku naturalnym oraz z dodatkiem cynamonu. Zapewniają możliwość wyboru i poznawania różnych smaków, wychodząc naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Waga 30 g, cena 2,5 zł.

Więcej informacji na www.cykoria.pl

Aktualizacja: 2016-01-19 Publikacja: 2016-01-20
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.