Zimowy niezbędnik: czapki dla dzieci tylko to w duecie!

Aby zabawa na świeżym powietrzu przebiegała  radośnie, trzeba wyposażyć najmłodszych w odpowiednie ubrania i akcesoria. Tak samo jak ciepłe kurtki istotne są czapki dla dzieci oraz odpowiednia ochrona szyi.

Combo Set Junior to  zestawy składające się z chusty i czapki lub czapki i komina. Pierwszy z nich znajduje zastosowanie o każdej porze roku i może towarzyszyć maluchowi podczas takich aktywności jak: jazda na nartach, łyżwach, sankach czy codzienny spacer. Lekkie czapki  dla dzieci z zewnątrz pokryte są mickrofibrą, a od środka wyściełane miękkim polarem. Dwie warstwy tworzą wypełnioną powietrzem przestrzeń. Takie rozwiązanie ogranicza kontakt głowy z zewnętrzną, zimną warstwą pozwalając na utrzymanie właściwej temperatury.

Bezszwową chustę z mikrofibry można ponadto wiązać na głowie na kilkanaście sposobów. Zapewnia ona doskonałą termoregulację i kontrolę wilgotności, odprowadzając pot na zewnątrz i zapobiegając przenikaniu wilgoci do środka. Drugi zestaw oprócz czapki zawiera polarowy komin, doskonale chroniący szyję pociechy przed wiatrem, wilgocią i ujemną temperaturą.

Wszystkie czapki dla dzieci oraz pozostałe akcesoria są wykonane w technologii Polygiene® Active Odor Control i dostępne w dwóch kolorach. Rozmiar głowy 50–55 cm. Komfort termalny: od  -10°C do +10°C. Produkcja:  Hiszpania.

Więcej informacji na www.buff.pl

Aktualizacja: 2016-12-07 Publikacja: 2016-12-06
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.