Artykuły dla dzieci: z marką Bo Jungle w domu i na spacerze

2016-07-12 12:09

Bo Jungle to belgijska marka artykułów dla dzieci stanowiąca nowość w ofercie dystrybutora,  firmy Angre. Oferuje ona  produkty dla najmłodszych, obejmujące 6 grup tematycznych – od akcesoriów do karmienia czy kąpieli przez zabawki po wyposażenie służące bezpieczeństwu i komfortowi najmłodszych w  domu i na spacerze.

Bo Jungle to innowacyjna belgijska marka, na którą składają się wysokiej jakości artykuły dla dzieci zaprojektowane w przyjaznych kolorach. Zapewniają one najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa zarówno rodzicom, jak i ich pociechom, a co więcej są dostępne w rozsądnej cenie.

Artykuły dla dzieci zostały pogrupowane w 6 kategoriach: karmienie, bezpieczeństwo, kąpiel, spacer, sen i zabawa. W skład ostatniej grupy wchodzą między innymi wyjątkowe przytulanki, czyli przeurocze zwierzaki z dżungli – słonie, małpki, żyrafy i lwy, a także pluszowe grzechotki i miękkie buciki z dzwoneczkami. Co ważne, wszystkie z wymienionych artykułów dla dzieci można prać w temperaturze 30 stopni. W ramach tej samej serii są także dostępne ręczniki z kapturkami, wykonane z wysokiej jakości tkaniny frotte i polaru, które przyjemnie otulą każdego malucha po kąpieli. Poczucie ciepła i bezpieczeństwa  zapewnią mu także kocyki-otulacze z bawełny organicznej, które dzięki odpowiedniemu kształtowi i zapięciu na rzep przyjemnie owiną dziecko, ułatwiając mu zaśnięcie.

Gama produktów będzie stopniowo poszerzana. Wszystkie one powstają pod okiem europejskich specjalistów, mających duże doświadczenie zawodowe w sektorze niemowlęcym, i testowane przez mamy, co gwarantuje najlepszą jakość.

Więcej informacji na temat tych oraz innych artykułów dla dzieci na stronie internetowej dystrybutora: www.angre.com.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza