Beparent Woman i Beparent Man dla tych, którzy starają sie o dziecko

2012-04-29 11:38 materiały prasowe
BEPARENT WOMAN i BEPARENT MAN dla tych, którzy starają sie o dziecko
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe BEPARENT WOMAN i BEPARENT MAN dla tych, którzy starają sie o dziecko

Suplementy diety Beparent Woman i Beparent Man stworzono z myślą o wszystkich parach, które starając się o dziecko chcą uniknąć konieczności stosowania silnych środków farmakologicznych.

Beparent to innowacyjny i nowoczesny suplement, zawierający kompleks całkowicie naturalnych, specjalnie dobranych składników aktywnych o udokumentowanym poprzez badania naukowe wpływie na proces zapłodnienia i jakość nasienia, istotnych dla procesów odpowiedzialnych za męską i kobiecą płodność w okresie planowania potomstwa. Beparent jest powszechnie dostępny, w dobrych aptekach bez recepty, aby umożliwić jak największej liczbie par łatwe i skuteczne zapłodnienie.
Uzupełnienie diety w odpowiednie mikroelementy i witaminy ma bardzo korzystny wpływ na ważne czynniki w procesie poczęcia. U kobiet reguluje cykl miesięczny, poprawia funkcjonowanie pęcherzyka Graafa i ciałka żółtego. U mężczyzn wpływa na produkcję i jakość nasienia oraz na właściwe funkcjonowanie narządów płciowych. Ponadto właściwe zbilansowanie składników odżywczych i witamin reguluje nadmierne wydzielanie prolaktyny przez organizm kobiety (hormon mogący powodować nieregularne miesiączki oraz zanik owulacji). 

Aby uzyskać jak najlepszy efekt należy zażywać preparat systematycznie (1 tabletka dziennie). Działanie suplementu Beparent Woman najsilniejsze staje się po 2. mies. stosowania, Beparent Man po 3. mies. (Spermatogeneza – proces powstawania i dojrzewania plemników trwa ok. 72 dni, po czym następuje okres ok. 30-dniowego przygotowania plemników do stadium umożliwiającego zapłodnienie komórki jajowej). Aby dodatkowo wpłynąć na przyspieszenie procesu zapłodnienia, można inspirować się pozycjami seksualnymi zamieszczonymi wewnątrz opakowania.
Sugerowana cena: 83 zł/30 tabletek

materiały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

W magazynie Dziecko Zakupy i My: ponad 200 polecanych produktów dla mamy, dziecka i kobiet w ciąży, a także inspiracje i porady dla całej rodziny! Sprawdź, jak zadbać o najbliższych – czytaj już za 3 zł!

Sprawdź
Dziecko zakupy i my
KOMENTARZE