Bezpieczne zabawki z serii Soft Collection

2013-02-25 7:00
bezpieczne zabawki z serii soft collection
Autor: _materialy_prasowe

Zabawki dla dziecka powinny być przede wszystkim bezpieczne, należy zatem zadbać, by pochodziły ze sprawdzonego źródła. A jeśli przy tym są kolorowe i radosne w formie, na pewno staną się elementem świetnej zabawy, jednocześnie pobudzając wyobraźnię malucha.

Przy wyborze zabawki dla dziecka podstawowym kryterium powinno być bezpieczeństwo. Sprawdzone materiały, przyjazne kształty, radosne kolory – wszystko to sprawia, że rodzice mogą być spokojni o komfort zabawy swojej pociechy.
Bezpieczne zabawki z serii Soft Collection, proponowane przez firmę Panda-2, spełniają wszystkie powyższe kryteria. Miękkie, gumowe, pachnące pojazdy różnego rodzaju i wielkości to wspaniali towarzysze dziecka. Każdy z pojazdów ma inną, zabawną minkę, a wyraziste kolory przykuwają wzrok, pobudzają wyobraźnię i zachęcają do wspólnej zabawy. Dzięki temu, że są miękkie, można je ściskać, przez co dostosowują się do małych rączek.
W skład kolekcji wchodzą samochodziki i pociągi, a także zestawy safari i farma.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

W magazynie Dziecko Zakupy i My: ponad 200 polecanych produktów dla mamy, dziecka i kobiet w ciąży, a także inspiracje i porady dla całej rodziny! Sprawdź, jak zadbać o najbliższych – czytaj już za 3 zł!

Sprawdź
Dziecko zakupy i my
KOMENTARZE