Buty dla dzieci Bartek

2014-09-19 8:00

W sezonie jesienno-zimowym firma BARTEK, produkująca buty dla dzieci będzie kontynuowała akcję społeczno-edukacyjną pod hasłem: „Z odblaskami bezpieczniej!”. Jej celem jest wspieranie bezpieczeństwa dzieci – w drodze do szkoły, w czasie zabawy, a także wszędzie tam, gdzie są one uczestnikami ruchu drogowego.

Adresatami akcji są rodzice oraz wszyscy dorośli, odpowiedzialni za bezpieczeństwo najmłodszych, a jej kluczowym celem – popularyzacja wiedzy na temat konieczności noszenia elementów odblaskowych, które sprawiają, że każdy z nas jest lepiej widoczny na drodze. Jest to tym ważniejsze, gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo dzieci.

Buty dla dzieci BARTEK z najwyższej jakości elementami odblaskowymi gwarantują, że maluchy są widoczne na drodze, zwiększając tym samym ich bezpieczeństwo, jak i innych, zmotoryzowanych uczestników ruchu. Dzięki elementom odblaskowym wszytym w buty dla dzieci – na zapiętkach, z boku i na noskach (w zależności od modelu) – widoczność pociechy znacznie się zwiększa. Pasek odblaskowy umieszczony na bucie sprawia, że dziecko jest widoczne w świetle reflektorów z odległości nawet 150–250 metrów. Taki świecący punkt zwraca uwagę kierowcy i wzmaga jego czujność. Dodatkowe elementy, jak opaski na rękawach, odblaskowe światełka przy plecakach czy oklejony odblaskami rower wpływają na jeszcze większą poprawę widoczności dziecka, a tym samym na jego bezpieczeństwo.

Elementy odblaskowe w formie pasków, czy naszywek, użyte w butach dla dzieci BARTEK są harmonijnie wkomponowane w obuwie, tak, by sprostać gustom dzieci i ich rodziców.

Buty dla dzieci BARTEK zawsze były utożsamiane ze słowem bezpieczeństwo – antypoślizgowe podeszwy, profilowane wkładki, odpowiednio sztywna tylnia część obuwia itp. Dzięki odblaskowym elementom użytym w butach dla dzieci mamy nadzieję rozszerzyć znaczenie tego słowa. Cieszymy się bardzo, że dzięki wprowadzeniu elementów odblaskowych będziemy mogli bezpośrednio przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa najmłodszych na drodze. W ten sposób nasza dalekowzroczna idea związana z profilaktyką i bezpieczeństwem będzie miała zastosowane w życiu codziennym – powiedziała Katarzyna Gałązka, Główny Projektant firmy BARTEK.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza