Clean Twist System - sprzątanie domu nigdy nie było tak proste!

2015-03-18 16:39

Sprzątanie domu, a zwłaszcza mycie podłogi większości osób nie kojarzy się z niczym przyjemnym. Zwykle kosztuje to sporo wysiłku i czasu, a po fakcie sami jesteśmy równie mokrzy jak podłoga. Z pomocą przychodzi Clean Twist System od firmy Leifheit, który całkowicie uwalnia nas od kontaktu z wodą.

Sprzątanie domu - w jaki sposób Clean Twist System je ułatwia? Wiadro współpracuje z opatentowanym systemem napędzającym wirowanie, umieszczonym w drążku, który, wykorzystując siłę odśrodkową, oczyszcza i odsącza mopa w mgnieniu oka i bez najmniejszego wysiłku. Poprzez nacisk na drążek rozpoczynamy rotację, osuszając mopa.

Od ilości pionowych ruchów, jakie wykonamy zależy stopień jego wilgotności. Dzięki temu mopy wyposażone w system odwirowywania Clean Twist sprawdzają się zarówno w czyszczeniu parkietów (które nie lubią wilgoci) jak i kamienia (wręcz przeciwnie).

Mopy współpracujące z Systemem Clean Twist mają dwa oblicza – klasycznego mopa sznurkowego, o uniwersalnym zastosowaniu oraz mopa nakładkowego z możliwością zmiany wkładów w zależności od czyszczonej powierzchni (do parkietu i kamienia, do płytek i terakoty oraz elektrostatyczną nakładkę do czyszczenia na sucho). Każdy z nich dysponuje obrotową głowicą, która umożliwia dotarcie do najmniej dostępnych zakamarków (np. za toaletą czy pod kanapą).

W skład zestawu podstawowego wchodzi: wiadro (20l.), system odwirowujący oraz mop z uniwersalną nakładką.

Cena zestawu podstawowego z mopem sznurkowym w cenie: 249,99 zł
Cena zestawu podstawowego z mopem nakładkowym w cenie: 269,99 zł
Ceny wkładów: 29,99 – 59,99 zł

Produkty z oferty Leifheit Clean Twist System dostępne są w ciągłej sprzedaży w sieciach: Obi, Leroy Merlin, Media Markt, Saturn oraz w portalach aukcyjnych i wybranych sklepach internetowych (m.in. Mall.pl i Megamedia.pl).

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE