Innowacja na rynku: polarino do wózka

2014-01-08 14:49

Polarino marki Osłoń, to alternatywa dla kocyków lub śpiworków do wózków. Lekka, polarowa peleryna skutecznie chroni malucha przed chłodem i wiatrem.

innowacja na rynku polarino do wozka
Autor: _materialy_prasowe

Spis treści

  1. Polarino do wózka – co to takiego?
  2. Uniwersalne polarino na każdą porę roku
  3. Polarino – same plusy

Polarino do wózka – co to takiego?

Polarino to polarowa peleryna mocowana do wózka. Osłania dziecko od ramion po kostki, pozostawiając brudne buciki na zewnątrz. Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku młodszych, jak i starszych pociech, które wyrosły już ze śpiworków. Nawet starszaki w trakcie zimowych i jesiennych spacerów chętnie korzystają ze spacerówki, aby odpocząć. Dzięki polarino malucha można szybko okryć i przypiąć szelkami do wózka, a dzięki suwakowi z przodu także błyskawiczne wyswobodzić z ocieplacza, gdy zechce znów pospacerować. Boczne suwaki umożliwiają zapięcie polarino tak, by osłona nie zsuwała się na boki i nie brudziła o koła podczas jazdy.

Uniwersalne polarino na każdą porę roku

Cieńsze i lżejsze polarino sprawdzi się latem np. podczas spacerów z dzieckiem po nadmorskim deptaku, gdzie często wiele silny wiatr. Ponieważ polarino jest mocowane do wózka nie ma obawy, że silniejszy podmuch zerwie je z niego. W cieplejszej, dwuwarstwowej wersji to także doskonałe rozwiązanie nawet na zimowe mrozy. Co więcej można otulić nim dziecko jadące na sankach czy w foteliku rowerowym.

Polarino – same plusy

  • Pasuje do każdej spacerówki i ma otwory na pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa.
  • Nie zsuwa się z dziecka, efektywnie chroniąc je przed chłodem.
  • Zapewnia swobodę ruchów.
  • Rośnie wraz z dzieckiem.
  • Po zwinięciu zajmuje niewiele miejsca.

Więcej informacji na stronie sklepu internetowego Oslon.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza