Nowość – akcesoria dla dzieci do karmienia marki OKT kids

2015-02-05 11:38

Znana rodzicom od lat marka OKT kids produkująca kąpielowe i toaletowe akcesora dla dzieci – nocniczki, nakładki sedesowe czy wanienki roszerza swoją ofertę. W oparciu o bogate doświadczenie i wiedzę do gamy produktów wprowadzono m.in. naczynia, butelki, gryzaki i smoczki dla maluchów.

Nowa seria akcesoriów dla dzieci marki OKT kids to aż 66 produktów. W ofercie znalazły się różnej wielkości butelki do karmienia, smoczki uspokajające, miseczki, kubki, pojemnik na mleko w proszku, idealny dla mobilnych mam, czy bardzo wytrzymała szczotka do mycia akcesoriów dla dzieci o ergonomicznym kształcie.

Butelki Premium mają wygodne uchwyty dostosowane do dziecięcych rączek. Cechą wyróżniającą w butelkach anatomicznych jest kształt ich smoczków, który jest zbliżony do piersi matki. Wykonane z silikonu smoczki uspakajające są odporne na odkształcenia i deformacje, dzięki czemu nie oddziałują negatywnie na kształtowanie się żuchwy i podniebienia maluchów. Talerzyki, miseczki i sztućce, jak i wszystkie pozostałe produkty zdobią znane z innych akcesoriów dla dzieci OKT kids sympatyczne postacie ze świata Hippo. Produktami godnym wyróżnienia są: pojemnik na przekąski, idealnie dostosowany do dziecięcych rączek oraz miseczka podróżna z wyprofilowaną łyżeczką (doskonale sprawdza się podczas spacerów).
Akcesoria dla dzieci marki OKT kids są wytwarzane zgodnie z europejskimi normami, dzięki czemu gwarantują jakość i bezpieczeństwo. Wszystkie są wolne od toksycznego związku BPA.

Produkty dostępne w sprzedaży od 12 lutego 2015 w sieci Tesco. Szukaj specjalnego ekspozytora OKT kids!

Więcej informacji na stronie internetowej firmy www.okt-kids.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE