Plecak turystyczny i szkolny – 2 w 1

2013-02-05 13:19
plecak zoo
Autor: _materialy_prasowe

Kiedy dziecko wyjeżdża na wycieczkę, należy zwrócić szczególną uwagę na to, by odpowiednio je spakować. Spakowanie natomiast nie jest możliwe bez dobrego, wytrzymałego plecaka.

Plecak na wiosenne wycieczki powinien być wykonany z trwałych materiałów, co pozwoli mu przetrwać wszelkie trudy wyjazdu, a także wyposażony w praktyczne przegródki przeznaczone na niezbędne rzeczy.
Plecak Zoo proponowany przez firmę Skip Hop, oprócz tego, że jest wytrzymały, ma także elastyczne kieszenie z siatki, w które można włożyć butelkę wody lub kubek niekapek. Z kolei kieszeń o właściwościach termoizolacyjnych pozwala na przechowywanie przekąsek. Przewidziano w nim również miejsce na wpisanie imienia i nazwiska, co w razie potrzeby umożliwia szybką identyfikację.
Zoo sprawdzi się zarówno jako plecak turystyczny, jak i plecak dla przedszkolaka, gdyż bez problemu zmieści również wszelkie przybory do nauki i zabawy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza