Porządki z Kärcher. Parownica – ekologia i skuteczność w kuchni

2013-12-20 7:00
porzadki z karcher parownica ekologia i skutecznosc w kuchni
Autor: _materialy_prasowe

Czyszczenie parowe nie wymaga stosowania czyszczących środków chemicznych, a jednocześnie ogranicza zużycie wody wykorzystywanej do prac porządkowych. Parownica pozwala również skrócić nawet o połowę sam czas sprzątania.

Komfortowe mycie przy optymalnym czasie nagrzewania oraz możliwość regulacji przepływu pary zapewniają parownice Kärcher: SC 2.500 C, 2.600 C oraz 2.600 CB (oznaczone symbolem B w zestawie z żelazkiem).
Aby czyszczenie parowe było skuteczne, muszą być spełnione odpowiednie parametry techniczne pracy parownicy: ciśnienie i prędkość strumienia pary oraz jej temperatura. Gorąca para wodna wnika w najmniejsze szczeliny i – odrywając nawet najtrudniejsze do usunięcia cząstki brudu – dezynfekuje równocześnie całą powierzchnię. Parownice Kärcher nie tylko skutecznie pomagają w porządkach, lecz także są przyjazne środowisku.
Dzięki bogatemu wyposażeniu każda parownica Kärcher może czyścić różnorodne powierzchnie wodoodporne – od podłóg i okien, przez kabiny prysznicowe, sanitariaty, piekarniki i okapy, aż po armaturę kuchenną i łazienkową. Doskonale usuwa też ślady palców, przypalony tłuszcz czy zacieki z kamienia. Ergonomiczny kształt i zredukowana waga sprawiają ponadto, że parownice są łatwe i wygodne w obsłudze.
Standardowe wyposażenie parownic Kärcher to: zestaw do czyszczenia podłóg, dysza ręczna, wąż parowy z pistoletem, dysza do detali, okrągła szczotka, zestaw ściereczek oraz zawór bezpieczeństwa i zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem przez dzieci.
Więcej szczegółów na temat parownic na stronie internetowej firmy Kärcher (karcher.pl).

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE