Wózek wielofunkcyjny

2013-05-10 12:51
wozek wielofunkcyjny
Autor: _photos.com|photos.com

Wybierając wózek dla malucha, warto postawić na to, by był wielofunkcyjny. Dzięki temu sprawdzi się w każdej sytuacji, dzieciom zapewni komfortową podróż, a rodzicom – wygodę użytkowania.

Wielofunkcyjny, designerski wózek Sky XL Belly Button firmy Hartan świetnie sprawdzi się w roli towarzysza podróży. Dzięki temu, że łączy w sobie wersję głęboką i spacerową, nie ma potrzeby kupowania dwóch modeli (można go używać do 3. roku życia dziecka). Wyjątkowy system resorowania z dwustopniową regulacją pozwala na komfortowe i bezpieczne wycieczki po każdym terenie. Na uwagę zasługuje też patentowana gondola Falt – składana, wyposażona w system Click. Niezwykle funkcjonalna – lekka, obszerna, z uchwytem do przenoszenia. Komfort użytkowania zwiększa 4-stopniowa regulacja oparcia do pozycji leżącej oraz pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Regulowana bezgłośnie budka zabezpiecza malucha przed wypadnięciem, a tkanina z filtrem UV (według standardu australijskiego +50) chroni przed działaniem promieni słonecznych. Przemyślane, nowoczesne rozwiązania sprawiają, że wózek Sky XL Belly Button jest łatwy w prowadzeniu i bezpieczny dla małego pasażera.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

DLA CIEBIE ZA DARMO! Szykujesz się do porodu? Chcesz wiedzieć co cię czeka, jak sobie radzić? Co może Ci pomóc? Koniecznie pobierz nasz specjalny poradnik, stworzony przez ekspertów!

Czytaj więcej
Porodówka - przewodnik dla rodzącej mamy, okładka
KOMENTARZE