ABC dobrej jazdy

2013-08-01 8:00

Na rynku jest obecnie duży wybór wózków oraz dostosowanych do nich akcesoriów. Rodzice mogą je dopasować zarówno do swoich estetycznych upodobań, jak i stylu życia i  to bez konieczności wydawania bajońskich sum. Aktualnie w ofercie Mini-Maxi są dostępne 3 modele wózków ABC Design w supercenie z wyposażeniem gratis.

abc_design
Autor: _materialy_prasowe

A jak aktywność. Rodzicom, którzy prowadzą aktywny styl życia warto polecić model  ABC Design 3-Tec, łączący  nowoczesny, sportowy wygląd z zaletami klasycznych trójkołowych wózków głęboko-spacerowych. Jest on przeznaczony dla dzieci od chwili narodzin do 3. roku życia. Lekki aluminiowy stelaż ma możliwość udźwigu 15 kg. Rączka o ciekawym kształcie oraz obrotowe przednie koło, umożliwiają wygodne prowadzenie wózka, a łatwe zdejmowanie kół i automatyczny system składania wózka świetnie sprawdzi się w podróży.
B jak bezproblemowa jazda. Wózek głęboko-spacerowy ABC Design Cobra pokochają rodzice marzący o  praktycznych rozwiązaniach ułatwiających jazdę nawet po nierównym terenie. Dzięki niewielkiej wadze (ok. 10,5 kg), przednim kołom skrętnym o 360 stopni i nowoczesnej konstrukcji zawieszenia doskonale sprawdzi się on na co dzień i podczas wakacyjnych eskapad.
C jak ciekawy design. To właśnie niebanalne wzornictwo sprawiło, że model ABC Design Mamba zyskał wielu zwolenników  Nowoczesny wielofunkcyjny i lekki wózek to jedno z najciekawszych i najpraktyczniejszych rozwiązań dostępnych obecnie na rynku produktów dla świeżo upieczonych rodziców. Nie są to jednak jego jedyne zalety. Sympatię zapewniły mu także: prosty i szybki system składania, niewielkie wymiary po złożeniu, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z nakładkami ochronnymi, ergonomiczna rączka z teleskopową regulacją wysokości, lekka, przestronna gondola z uchwytem ułatwiającym przenoszenie czy pojemny kosz na zakupy.

Więcej informacji na stronie dystrybutora: Mini-Maxi.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza