Attipasy–nieodłączny towarzysz małych stóp

2016-05-25 17:40

Trudno przewidzieć moment, w którym dziecko postanowi zrobić pierwszy samodzielny krok. Można jednak tę chwilę ułatwić i zadbać o bezpieczeństwo malucha od samego początku. Dlatego dobrym wyborem na towarzysza pierwszych kroków z pewnością będą Attipasy.

Dlaczego Attipasy są odpowiednie dla maluszków? Dzięki innowacyjnemu połączeniu bawełnianej skarpetki z silikonową podeszwą – bez użycia kleju. Podeszwa jest giętka, elastyczna, zgina się w 1/3 długości. Jest również antypoślizgowa, a to gwarantuje małemu odkrywcy bezpieczeństwo podczas poznawania świata. Z myślą o zapewnieniu dzieciom komfortu przez cały dzień Attipasy zostały wyposażone w specjalne otwory wentylacyjne w podeszwie, dzięki czemu są przewiewne.

Przód bucika jest szeroki (umożliwia swobodny ruch palców), nieco uniesiony do góry (by łatwiej można było przetoczyć stopę) i zaokrąglony (zapobiega to potykaniu się). Środkowa część jest dopasowana, co chroni stopę przed przesuwaniem się na boki. Attipasy nie krępują kostki, by dziecko mogło swobodnie wstawać, kucać, siadać. Są niezwykle łatwe do wkładania – a im więcej możemy zrobić miejsca dla małej stópki w momencie wkładania jej do bucika, tym lepiej. Dzięki Attipasom znika również problem wysokiego podbicia i pulchnej stopy – ich skarpetka idealnie dopasowuje się do każdego kształtu.

Ogromny wybór modeli i kolorów Attipasów to ich kolejny atut. Wykonane z przebadanych i nietoksycznych materiałów, mogą być wykorzystywane zarówno na zewnątrz, jak i jako obuwie domowe. Ponieważ każda para jest pięknie zapakowana, są też doskonałą propozycją na prezent.

Więcej na www.attipas.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza