Baby.pl – innowacyjna seria materacy dla dzieci

2015-08-27 11:01

Materace Baby.pl skonstruowano z myślą o potrzebach najmłodszych, kierując się faktami dotyczącymi ich rozwoju, dzięki czemu uzyskały status wyrobów medycznych. Są produktami ekologicznymi, w wersjach z matą lnianą, konopną, lniano-konopną, kokosową (igłowaną) oraz dzianą o strukturze siatki 3D. Zastosowane maty roślinne ograniczają rozwój bakterii i grzybów oraz nie zawierają jednego z najpopularniejszych alergenów – lateksu!

Materace firmy BADUM cechuje swobodna cyrkulacja powietrza, która pozwala na stały dopływ powietrza do ciała dziecka oraz pozbywanie się wilgoci. W zależności od wersji można je stosować dwustronnie (twardsza strona przeznaczona dla niemowląt, natomiast bardziej miękka – dla dzieci powyżej 1. roku życia). Wkład każdego z materacy jest wyposażony w dodatkowy wewnętrzny pokrowiec z włókniny polipropylenowej (PP). Zewnętrzny pokrowiec jest wykonany z dzianin mających certyfikat "Oeko-Tex® Standard – 100" i dostępny w wersji obustronnie pikowanej, z zamkiem rozdzielającym na dwie części (ułatwiającym zdejmowanie) oraz wszytą w bok wentylacyjną dzianiną poliestrową o strukturze siatki 3D.

Linie produktowe – Premium Baby, Premium Baby Aero 3D, Komfort Baby i Prima Baby – pozwalają na optymalne dobieranie materacy zgodnie z indywidualnymi preferencjami. W skład serii wchodzą także nowoczesne, komfortowe nakładki na materace. Gwarantują one zdrowy i spokojny sen dziecku oraz stanowią wygodne rozwiązanie dla rodziców. Pełnią funkcję higienicznego ochraniacza, który zapewnia płaską, niepofałdowaną powierzchnię do leżenia. Ma możliwość dwustronnego użytkowania, pozwala na swobodny przepływ powietrza, zapobiega nadmiernemu przegrzewaniu się podczas snu i odpoczynku oraz pochłania nadmiar wilgoci, chroniąc tym samym materace przed przemoczeniem.

Więcej informacji na temat materacy Baby.pl oraz innych produktów jest dostępnych na stronie producenta, firmy BADUM.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza