Bajki Disneya to pomysł na ferie dla całej rodziny!

2015-01-19 12:11

Nie wyjeżdżasz nigdzie na ferie zimowe, a nie masz pomysłu, co mogłabyś robić z dzieckiem w domu? Proponujemy ci spędzenie ferii z bajkami Disneya! Sprawdź, dlaczego to idealny pomysł na ferie dla całej rodziny.

Bajki dla dzieci
Autor: materiały prasowe Ferie zimowe z bohaterami Disneya to doskonały pomysł dla całej rodziny!

Spis treści

  1. Bajki Disneya: poznajcie Zosię, nieustraszoną dziewczynkę
  2. Bajki Disneya: i Dosię, dziewczynkę obdarzoną niezwykłym talentem
  3. Bajki Disneya: przypomnijcie sobie przygody Kubusia Puchatka!

Na bajkach Disneya wychowywały się pokolenia. Sama z pewnością również z zachwytem oglądałaś przygody Królewny Śnieżki, Kopciuszka, Śpiącej Królewny, Myszki Miki, Małej Syrenki... Nic dziwnego, że twoje dziecko również chętnie je ogląda. Ferie zimowe to doskonały czas na to, aby poznać nowych bohaterów bajek Disneya!

Bajki Disneya: poznajcie Zosię, nieustraszoną dziewczynkę

Do grona bohaterów bajek Disneya dołącza nowa dziewczynka. Twoje dziecko z pewnością ją polubi - Zosia (bo tak jej na imię) jest wesoła, rezolutna i odważna. Dziewczynka nawet nie zdaje sobie sprawy ze swojej odwagi, ale w nadchodzące święta będzie musiała okazać jej naprawdę wiele.

Zosia w tym roku po raz pierwszy ma spędzić święta w Czarlandii. Bardzo się z tego cieszy i wprost nie może doczekać się przerwy świątecznej! Gdy wreszcie z całą rodziną rusza w podróż do zamku, sytuacja mocno się komplikuje. Rodzina musi przedzierać się przez potężną burzę śnieżną. Nie udaje im się wyjść ze śnieżycy bez szwanku - znika w niej król Roland, tata Zosi...

Nieustraszona dziewczynka jednak się nie poddaje - postanawia odnaleźć ojca i walczyć o swoje wymarzone, rodzinne święta. W misji odnalezienia taty pomagają jej członkowie rodziny: mama, Amber i James. Nie będziemy zdradzać zakończenia, ale możemy was upewnić, że podczas poszukiwania króla Rolanda bohaterów spotka masa przygód. Czy misja ratunkowa skończy się powodzeniem? Czy rodzina ostatecznie dotrze do zamku w Czarlandii? I czy uda im się to zrobić jeszcze w czasie świąt? Przekonacie się oglądają bajkę!

Bajki Disneya: i Dosię, dziewczynkę obdarzoną niezwykłym talentem

Czy wasze dziecko nie wyobraża sobie czasem, że gdy ono idzie spać, jego zabawki żyją własnym życiem? Każdy w dzieciństwie traktował swoje pluszaki jak żywe stworzenia i wierzył, że one rozumieją, co się do nich mówi. W świecie Dosi to nie są tylko wyobrażenia...

Dosia ma sześć lat i żyje w świecie pluszaków. Zabawki wiodą dokładnie takie samo życie jak ona: przeżywają swoje smutki i radości, zdarzają im się wypadki i dotykają je choroby. Na szczęście mała dziewczynka obdarzona jest niezwykłym talentem: potrafi je leczyć!

W części "Szpital na kółkach" sześciolatka całkowicie oddaje się pomocy innym i ze swoim leczniczym kramem podróżuje do tych, którzy jej potrzebują. W mobilnym szpitalu ma wszystko: sprzęt, lekarstwa, a nawet miejsce do przytulania! Dosia posiada również drugi talent: niezwykłą empatię w stosunku do bliźnich. Nie tylko leczy rany ciała, ale również duszy - wie, kiedy powiedzieć dobre słowo, kiedy podnieść na duchu i pocieszyć. Z taką bohaterką twoje dziecko spędzi niesamowite ferie!

Bajki Disneya: przypomnijcie sobie przygody Kubusia Puchatka!

"Kubuś i przyjaciele" to bajka, na której wychowały się już pokolenia. Włączając ją dziecku, będziecie mogli sami wrócić do Stumilowego Lasu! Przypomnijcie sobie przygody Kubusia Puchatka, Kłapouchego, Tygryska, Króliczka, Prosiaczka, Kangurzycy i Maleństwa. W części "Kubuś i przyjaciele. Słodka kolekcja" cała gromadka wyrusza, żeby odnaleźć zaginiony... ogon Kłapouchego. Czy im się to uda? Z jakimi trudnościami będą musieli zmierzyć się po drodze? Sprawdźcie!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza