Balsam nawilżający do masażu niemowląt Sweet & Beautiful Babies

2012-01-26 10:41

Sweet & Beautiful Babies to linia specjalistycznych kosmetyków pielęgnacyjnych z substancjami czynnymi najwyższej klasy, opracowana specjalnie dla niemowląt od pierwszych dni życia. Kosmetyki Suavinex w pełni bezpieczne: nie zawierają sztucznych środków konserwujących – parabenów, ftalanów, kofeiny, sztucznych barwników i ksenoestrogenów.

Balsam nawilżający do masażu niemowląt Sweet & Beautiful Babies nawilża ciało niemowlęcia po kąpieli. Odżywia i wygładza skórę, chroniąc ją przed czynnikami zewnętrznymi. Zalecany od pierwszych dni życia.
Wyciąg z melisy wchodzący w skład balsamu odpręża i relaksuje, olej bawełniany odżywia i wygładza skórę, a wyciąg z nagietka uspokaja i łagodzi podrażnienia.
Balsam szybko się wchłania, a pH 5,5 jest przyjazne dla skóry.
Cena detaliczna: 42,00 zł

Balsam nawilżający do masażu niemowląt Sweet & Beautiful Babies nawilża ciało niemowlęcia po kąpieli. Odżywia i wygładza skórę, chroniąc ją przed czynnikami zewnętrznymi. Zalecany od pierwszych dni życia.Wyciąg z melisy wchodzący w skład balsamu odpręża i relaksuje, olej bawełniany odżywia i wygładza skórę, a wyciąg z nagietka uspokaja i łagodzi podrażnienia.Balsam szybko się wchłania, a pH 5,5 jest przyjazne dla skóry.
Cena detaliczna: 42,00 zł

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza