Bellissima Revolution – prostownica na światowym poziomie. Konkurs dla dziewcząt i metamorfoza z Leszkiem Czajką

2015-05-19 12:27

Marka Bellissima Italia proponuje wyjątkowej klasy prostownicę obrotową, która zyskała już uznanie wśród osobistości znanych ze szklanego ekranu. Z powodzeniem wykorzystano ją do stylizacji fryzur gwiazd, biorących udział w programie Taniec z Gwiazdami. 

Bella
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Prostownice Bellissima Revolution umożliwiają uzyskanie idealnej fryzury w szybki sposób, który nie niszczy włosów.

Spis treści

  1. Stylizacja włosów jak z wybiegu
  2. Wyjątkowy Ambasador urządzeń Bellissima Italia
  3. Jak zostać dziewczyną z okładki?

Bellissima podąża za najnowszymi trendami, oferując kobietom narzędzia pozwalające im poczuć się pięknie i być zawsze na czasie. Nowa seria Bellissima Revolution obejmuje rewolucyjne urządzenia do stylizacji włosów, wyjątkowe dzięki zastosowaniu w procesie produkcji innowacyjnych rozwiązań. Gwarantują uzyskanie wymarzonej fryzury, w sposób szybki i prosty, bez niszczenia włosów. 

Stylizacja włosów jak z wybiegu

W skład serii – oprócz suszarki i szczotki obrotowej – wchodzi wyjątkowa prostownica obrotowa, w której zastosowano unikalną technologię Automatic Rotating Drying System. Dzięki niej włosy są modelowane delikatnie, ale nadzwyczaj skutecznie, co pozwala osiągnąć fryzurę niczym z pokazów mody. Mogą potwierdzić to widzowie polskiej edycji programu Taniec z Gwiazdami.

Wyjątkowy Ambasador urządzeń Bellissima Italia

Wysoką jakość i skuteczność działania urządzeń Bellissima Revolution potwierdza fakt, że do grona Ambasadorów marki Bellissima dołączył Leszek Czajka, stając się jej przedstawicielem w Polsce i na świecie. Ten znany stylista od wielu lat jest promotorem idei piękna, o którym marzy każda kobieta. A Bellissima Italia to marka, która oferuje sprzęt do stylizacji włosów wyprodukowany w oparciu o wiedzę najlepszych fryzjerów na świecie. Kunszt pracy, profesjonalizm i spójność głównych wartości, które jednoznacznie definiują markę Bellissima Italia zadecydowały o nawiązaniu współpracy. Wniosek jest więc prosty – dążenie marki do urzeczywistnienia potrzeb kobiet oraz spełniony profesjonalista sprawiają, że ten innowacyjny projekt stanowi prawdziwą rewolucję w kategorii produktów do stylizacji włosów w Polsce.

Jak zostać dziewczyną z okładki?

Do 12 czerwca dziewczyny z całej Polski mogą wziąć udział w konkursie, którego organizatorami są Bellissima i Cosmopolitan. Na zwyciężczynię czeka wyjątkowa nagroda – metamorfoza dokonana przez samego Leszka Czajkę. Ale to nie koniec – zdjęcie dziewczyny, która wygra konkurs, zostanie zamieszczone na okładce magazynu Cosmopolitan. Więcej o konkursie na www.covergirl.bellissima.com/pl

Dystrybutorem produktów Bellissima Italia w Polsce jest firma HB Polska.

Więcej o produktach marki Bellissima Italia na stronach: www.bellissima.imetec.com/pl/home.php www.hbpolska.pl/bellissima www.revolution.bellissima.com/pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza