Bezpieczeństwo i ergonomia nagrodzone gwiazdkami

2013-08-05 8:00

Co roku niemiecki automobilklub ADAC publikuje wyniki testów fotelików samochodowych, oceniając przede wszystkim ich bezpieczeństwo i ergonomię.

concord_air
Autor: _materialy_prasowe

W tegorocznych testach ADAC bardzo dobry wynik (4 gwiazdki) uzyskał fotelik samochodowy Air firmy Concord. Jest on przeznaczony dla dzieci o wadze do 13 kg (od narodzin do ok. 18 miesięcy). Model został wyposażony w najnowsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa najmłodszych podczas jazdy samochodem. Konstrukcja muszli z podwójnymi ściankami daje optymalną ochronę przed skutkami zderzeń bocznych. Niestabilną i ciężką główkę dziecka w pierwszych miesiącach życia dodatkowo chroni wkładka stabilizująca. Bezpieczną, zdrową i wygodną pozycję, zapewnia maluchowi odpowiednio wyprofilowany kształt fotelika. Air ma szybki i wygodny system regulacji szelek, co ułatwia rodzicom sprawne oraz prawidłowe zabezpieczenie pociechy. Szelki spina centralny zamek. Otulinki na szelki, niezbędne latem, ochronią przed bezpośrednim kontaktem z pasami – podrażnieniami lub otarciami. Unikalny system cyrkulacji powietrza wewnątrz fotelika zapewnia dziecku komfortowe warunki podróżowania.
Ten i inne foteliki Concord są dostępne w ofercie Mini-Maxi.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza