Bezpieczeństwo w parze z wygodą

2013-03-01 7:00

Na całym świecie przepisy drogowe dotyczące przewożenia dzieci w samochodach nakładają obowiązek stosowania w tym celu fotelików.

bezpieczenstwo w parze z wygoda
Autor: _materialy_prasowe

Dzieci jednak nie zawsze chętnie z nich korzystają. Aby przekonać malucha do podróży w foteliku powinniśmy zadbać o jego wygodę. Dystrybutor marki Concord firma Mini-Maxi w swojej ofercie ma wyjątkowo przyjazny malcom model – Concord Ultimax Isofix, wykorzystujący koncepcję Trizone. Polega ona na zastosowaniu tapicerki o odmiennych właściwościach w różnych częściach fotelika, co zwiększa komfort dziecka podczas jazdy. W okolicach głowy tapicerka jest szczególnie miękka i puszysta. Siedzisko, oparcie i miejsca bezpośredniego stykania się dziecka z fotelikiem są obite materiałem zapewniającym cyrkulację powietrza, co zapobiega poceniu się. Zewnętrzne części z kolei są wyjątkowo wytrzymałe i łatwe do czyszczenia. Fotelik może być montowany przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Jest wyposażony w specjalną wkładkę dla niemowląt redukującą kąt leżenia. Dzięki bazie Isofix, instalacja fotelika w samochodzie jest prosta i szybka. Wysuwanie złączy odbywa się za pomocą pokrętła znajdującego się na froncie. Sześciostopniowa regulacja wysokości zagłówka, pasy automatycznie dopasowujące się do ciała dziecka dodatkowo zapewniają mu bezpieczeństwo i wygodę w podróży.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza