Bezpieczna kąpiel dziecka

2013-05-09 17:35

Kąpiel dziecka to ważny rytuał również dla mamy i taty. Nowocześni rodzice chętnie sięgają po nowoczesne rozwiązania, również te, które ułatwiają im pielęgnację malucha. Zestaw do kąpieli Luma to z pewnością jedno z takich rozwiązań.

bezpieczna kapiel dziecka
Autor: _materialy_prasowe

Najważniejsze, żeby kąpiel dziecka odbywała się bezpiecznie i komfortowo dla malucha. Zestaw do kąpieli Luma Babycare z oferty firmy Miko nie zawiera szkodliwych substancji i gwarantuje dziecku bezpieczeństwo, a rodzicom wygodę użytkowania. Zestaw jest produkowany w Holandii, pod czujnym okiem specjalistów i kontrolerów jakości. Składa się z ośmiu części i jest dostępny w modnych kolorach. Idealnie sprawdza się również jako prezent. To prawdziwa wygoda dla rodziców, którzy w przedmiotach codziennego użytku cenią połączenie funkcjonalności z estetyką i designerskim wyglądem.
Luma Babycare jest nowością na rynku, jego orientacyjna cena wynosi 360 zł. Istnieje możliwość zakupu samej wanienki bez pozostałych elementów zestawu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza