Blender Explore Mix & Go Cool - pyszne i zdrowe koktajle

2017-04-04 12:30

Blender jest bardzo pożytecznym urządzeniem w każdej kuchni. Doceniamy go szczególnie w sezonie letnim, kiedy mamy do wyboru różne owoce sezonowe i możemy przygotować z nich pyszne koktajle. Blender Explore Mix & Go Cool pozwoli na przygotowanie koktajlu, który można zabrać w każde miejsce!

Blender Explore Mix & Go Cool - pyszne i zdrowe koktajle
Autor: materiały prasowe

Spis treści

 1. Pyszny koktajl można zabrać ze sobą wszędzie!
 2. Najważniejsze informacje o blenderze Explore Mix & Go Cool

W porannym pośpiechu każda chwila jest cenna. Kiedy spieszysz się do pracy lub na siłownię i nie masz czasu na śniadanie, blender Explore Mix & Go Cool sprawdzi się doskonale. Do urządzenia dodano dwie przenośne butelki z funkcją utrzymywania niskiej temperatury napoju. Bez względu na to, czy wolisz intensywny smak owoców jagodowych, delikatne soki czy kremowe koktajle bananowo-jogurtowe, z tym blenderem przygotujesz pyszny i pożywny napój wedle indywidualnych preferencji. Butelki o pojemności 600 ml umożliwiają zabranie ze sobą porcji koktajlu w każde miejsce.

Innowacyjne wkłady chłodzące do butelek pozwalają na utrzymanie niskiej temperatury napoju przez kilka godzin. Nawet jeżeli nie możesz wypić przygotowanego napoju od razu, po pewnym czasie będzie on równie świeży i schłodzony.

Pyszny koktajl można zabrać ze sobą wszędzie!

Urządzenie jest kompaktowe, a załączone butelki pasują rozmiarowo do standardowych uchwytów samochodowych. Dzięki temu, że przygotowujesz koktajl w tym samym pojemniku, w którym go później zabierasz, unikasz robienia bałaganu w kuchni. A co najważniejsze, domowe smoothie są zdrowsze, tańsze i lepsze niż jakiekolwiek produkty oferowane w sklepach. Wystarczy zblendować i w drogę!

Najważniejsze informacje o blenderze Explore Mix & Go Cool

 • Lśniące białe wykończenie ze stylowymi zielonymi akcentami
 • Ostrza kruszące lód
 • 300 W
 • Butelki pasują do standardowych uchwytów w samochodzie
 • Załączone chłodzące pojemniki utrzymują niską temperaturę smoothies na dłużej
 • Uruchamianie urządzenia poprzez nacisk
 • Butelki nie zawierają BPA
 • Elementy nadające się do mycia w zmywarce
 • Nieślizgające się nóżki

Jeśli spodobał ci się blender marki Russel Hobbs, mamy dla ciebie dobrą wiadomość:

Aby mieć szansę wygrania blendera Explore Mix & Go Cool, zagłosuj w naszym plebiscycie na Mamę 10-lecia - swój wybór uzasadnij! 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza