Buty dla dzieci: zdrowe trendy od Befado

2015-01-19 7:02

Buty dla dzieci Befado dzięki odpowiedniej konstrukcji – wyprofilowanej, elastycznej podeszwie, podwyższonych bokach i pięcie oraz szerokim czubkom  – sprawiają, że małe stópki dzieci mogą się w nich rozwijać zdrowo i bezpiecznie.

Firma Befado konstruuje i produkuje buty dla dzieci w Polsce z materiałów najwyższej jakości . Obuwie jest bardzo wygodne, maluchy mogą je wkładać samodzielnie. Co więcej, jest nieustannie doskonalone. Popularnością  cieszą się oddychające podeszwy oraz buty dla dzieci z systemem Flexi-B, umożliwiającym zginanie stopy w miejscu zalecanym przez ortopedów. Klienci polubili także system Absor-B, pochłaniający mikrowstrząsy powstające w kontakcie z podłożem.

Wzornictwo butów dla dzieci Befado jest zgodnie z obowiązującymi modowymi trendami a kolekcje bardzo bogate i różnorodne. Konstrukcja obuwia umożliwia jego użytkowanie zarówno w domu,  jak i na zewnątrz.
 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza