Czapki dziecięce Buff – zima z bohaterami ulubionych bajek

2016-12-16 12:27

Zima – najlepiej na wesoło! Czapki dzięcięce Buff, nie tylko chronią małe główki przed mrozem, ale też rozweselają maluchy pięknymi aplikacjami z postaciami ulubionych bajek.

Czapki dziecięce Buff
Autor: materiały prasowe Czapki dziecięce Buff

Czapki dziecięce Buff z pięknymi aplikacjami przedstawiającymi bajkowych bohaterów doskonale nadają się do noszenia podczas zimowych spacerów i zabaw na świeżym powietrzu. Lekkie i dwuwarstwowe, z zewnatrz są wykonane z microfibry, wewnątrz – z  miękkiej, delikatnej wyściółki polarowej. Dwie warstwy tworzą wypełnioną powietrzem przestrzeń. Takie rozwiązanie ogranicza kontakt głowy z zewnętrzną, zimną warstwą, pozwalając na utrzymanie właściwej temperatury. Czapki dziecięce Buff  zapewniają doskonałą termoregulację i kontrolę wilgotności, odprowadzając pot na zewnątrz oraz nie pozwalając na przenikanie do środka wilgoci z zewnątrz.
Technologie Polygiene® Active Odor Control. Rozmiar głowy 50–55 cm. Komfort termalny od -10°C do +10°C. Produkcja: Hiszpania.

Więcej informacji na temat czapek dziecięcych na stronie internetowej www.buff.pl

 

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza