Czyszczenie parowe i odkurzanie w jednym – nowy odkurzacz parowy SV 7 Kärcher

2015-05-22 17:00

O czystość w domu trzeba dbać nieustannie. Z odsieczą jednak nadchodzą zaawansowane technologicznie urządzenia, takie jak odkurzacz parowy SV 7 marki Kärcher.

Odkurzanie, czyszczenie, mycie to czynności niezwykle czasochłonne. Aby skrócić czas sprzątania, warto wyposażyć dom w odpowiedni sprzęt, który skutecznie poradzi sobie z kurzem, roztoczami, zabrudzonymi dywanami, a do tego będzie rozwiązaniem ekologicznym i bezpiecznym dla alergików.

Jednym z takich urządzeń jest odkurzacz parowy SV 7 marki Kärcher, który pozwala połączyć odkurzanie z czyszczeniem parowym. Skutecznie usuwa zarówno kurz, jak i zabrudzenia przylegające do różnego rodzaju podłoża (dywany, pokrycia PVC, podłogi z kamienia naturalnego, płytki ceramiczne, terrakota). Uwolnione zanieczyszczenia  są „pochłaniane” przez filtr wodny, którego zbiornik ma tzw. nadmiar pojemności (0,6 l), pozwalający na równoczesne zbieranie za pomocą odkurzacza np. rozlanych cieczy.

Odkurzacz parowy SV 7 wyposażono poza tym w zgrubny filtr kurzu, filtr piankowy i filtr HEPA – wyłapujący cząsteczki alergenów, takie jak pyłki kwiatów, zarodniki pleśni, bakterie i wydzieliny. Taka wielostopniowa filtracja w odkurzaczach parowych Kärcher serii SV pozwala utrzymać powietrze na poziomie czystości, jakiej oczekują m.in. alergicy.

Model SV 7 to jednocześnie urządzenie do czyszczenia parowego. Idealnie nadaje się do twar­dych posadzek (kamień, lastrico etc.), armatury kuchen­nej i łazienkowej (kabin prysznicowych, sanitariatów), fliz, okapów, płyt grzejnych, piekarników, luster i okien. Para jest jednym z najbardziej ekologicznych i higienicznych mediów czyszczących – usuwa nawet najtrudniejsze cząstki brudu, penetrując całą czyszczoną powierzchnię.

Więcej na www.karcher.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza