Drewniana kuchnia Country TIDLO - kolorowa i bezpieczna zabawka dla dzieci

2015-02-17 9:23

Drewniana kuchnia Country TIDLO pozwala dzieciom pobawić się w kucharkę lub kucharza. Takie naśladowanie dorosłych sprawi im dużo radości.

Kuchenka Piccoland
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Drewniana kuchnia Country TIDLO szczegółowo odwzorowuje wygląd sprzętu dla dorosłych. Zabawkę wykonano z mocnego drewna.

Drewniana kuchnia Country TIDLO należy do tych zabawek dla dzieci, które doskonale odwzorowują prawdziwy sprzęt dla dorosłych – kuchnia jest masywna i solidnie wykonana, ma cztery pola grzewcze sterowane pokrętłami, wydającymi dźwięk klikania. Zabawka dla dzieci jest również wyposażona w przestronny piekarnik z regulatorem temperatury wypieków oraz sporych rozmiarów, wyjmowany zlewozmywak. Kran przypomina chromowany, posiada ruchome kurki oznaczone kolorem niebieskim i czerwonym. Drewniana kuchnia Country TIDLO zwraca uwagę dziecka wyszukaną kolorystyką.  Zastosowano w niej połączenie bieli i błękitu z ciepłem emanującym z jasnego drewna. 

Drewniana kuchnia Country TIDLO: zabawka dla dzieci z akcesoriami

Nad konsolą drewnianej kuchni Country TIDLO znajduje się zegar z ruchomymi wskazówkami, wieszaczek na przybory kuchenne i półeczka, na której można ustawić pojemniki na sól i pieprz. Blat kuchenny ma wysokość 58 cm, dzięki czemu jest bardzo wygodny do zabawy dla dwu- i trzylatków. Idealnie odpowiada ich wzrostowi. Ze względu na fakt, że tego rodzaju zabawki dla dzieci mają spore rozmiary, kuchnię wyposażono w, umieszczone po bokach, dwa otwory ułatwiające jej przenoszenie. W zestawie znajdują się ponadto akcesoria: płyn do mycia naczyń, pieprzniczka, solniczka oraz łyżka, widelec i szpatułka. Drewniana kuchnia Country TIDLO należy do zabawek dla dzieci, które uczą naśladowania dorosłych i pozwalają wcielić się w rolę małej kucharki czy kucharza, zapewniając przy tym wiele radości.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza