Droga do gwiazd z Flik Flak

2017-12-11 12:54

Należąca do Swatch Group marka Flik Flak od 1987 roku pomaga chłopcom i dziewczynkom „być na czasie”. Zegarki dla dzieci Flik Flak wyróżniają się kolorowymi, plastikowymi kopertami oraz plastikowym szkiełkiem, które można polerować. Szwajcarski mechanizm kwarcowy zapewnia doskonałą jakość.

flikflak_1
Autor: materiały prasowe

Kolekcja zegarków dla dzieci Space Dreamers dosłownie olśniewa. Świecące w ciemności rakiety, gwiazdy i astronauci dokładają starań, aby dzieci z łatwością nauczyły się określania godzin. Kosmiczne wzornictwo uzupełniają wysokiej jakości materiały odpornych na wstrząsy i wodoszczelnych zegarków, dzięki czemu wszystkie dziecięce przygody na planecie Ziemia będą miały szczęśliwe zakończenie.

Dziewczynki z całego świata pokochają zegarek What a Blast ZFPNP023. Pastelowe odcienie łączą się z purpurą i zapraszają do niezwykłej kosmicznej przygody. Obserwowanie nieba przez teleskop traci swój urok, gdy można mieć ze sobą przenośne gwiazdy w postaci lśniących kamieni. Liliowa półprzezroczysta luneta lśni księżycowym blaskiem, chroniąc kolorowe wskazówki, które ułatwiają odczytywanie czasu. Czas odkryć z Flik Flak niezwykłą galaktykę.

flikflak_wprowadzajace
Autor: materiały prasowe

Intrygujący zegarek Asteriscus ZFPSP023 dla chłopców charakteryzuje się świecącą w ciemności gwiazdą na tarczy. Srebrna za dnia, zielona nocą gwiazda lśni przez całą dobę na tle granatowych elementów: paska, tarczy i lunety. Niezawodny zegarek sprosta każdej, nawet kosmicznie trudnej sytuacji - ma to zapisane w gwiazdach.

flikflak_2
Autor: materiały prasowe

Zegarki Flik Flak dostępne są w salonach Swatch i Hour Passion, a także online na www.shop.swatch.pl.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza