„Dziecko, zakupy i my”- ekspert w shoppingu

2012-12-06 13:19

Kolejne wydanie shoppingowego magazynu „Dziecko, zakupy i my” pojawiło się już w sprzedaży. Podobnie jak poprzednie, zawiera przegląd najnowszych produktów dla kobiet w ciąży, rodziców i dzieci. Każda nowoczesna mama znajdzie w nim wiele pomysłowych i ekologicznych rozwiązań, m.in. praktyczne rady dotyczące tego, jak ciekawie spędzać czas z dziećmi zimą, na co zwrócić uwagę przy wyborze wózka dla dziecka, butelek do karmienia czy innych akcesoriów dla malucha.

„Dziecko, zakupy i my”- ekspert w shoppingu
Autor: _archiwum-murator|Wydawnictwo Murator

14. wydanie magazynu “Dziecko, zakupy i my” jest już w sprzedaży! To przegląd nowatorskich, pomysłowych i ekologicznych rozwiązań dla kobiet w ciąży oraz rodziców dzieci do 12 lat. Szczegółowe informacje, w tym ceny i adresy kilkuset sklepów. Katalog radzi rodzicom m.in., jak pożytecznie i wesoło spędzać z pociechami  krótkie, zimowe dni oraz jak modnie i wygodnie ubrać je na mróz. Pomaga wybrać model wózka na niepogodę i podpowiada, na co zwrócić uwagę podczas zakupu butelek do karmienia, smoczków czy laktatora. Sporo miejsca poświęcono także kobietom w ciąży, dla których zdrowy tryb życia i odpoczynek są bardzo ważne. Magazyn dostępny w dobrej cenie – tylko 4,99 zł. Zobacz wersję demo katalogu.

dziecko zakupy i my
Autor: Redakcja
Dziecko, zakupy i my
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza