Ekologiczny płyn do płukania tkanin Lily's Eco Clean

2012-08-27 17:00

Płyn do płukania tkanin Lilly’s Eco Clean pięknie pachnie pomarańczami i rumiankiem, ułatwia prasowanie, a na dodatek nie uczula i nie szkodzi środowisku. Jest też bezpieczny dla dzieci, również tych z alergią.

Ekologiczny płyn do płukania tkanin Lily's Eco Clean
Autor: _materialy_prasowe Ekologiczny płyn do płukania tkanin Lily's Eco Clean

Płyn do zmiękczania tkanin z olejkiem z kwiatu pomarańczy i olejkiem rumiankowym Lilly’s Eco Clean oparty jest wyłącznie na naturalnych składnikach. Dlatego mogą używać go alergicy oraz rodzice do prania ubranek swoich dzieci. Stosując płyn Lilly’s Eco Clean nie musimy obawiać się, że na skórze dziecka pojawią się swędzące wysypki czy zaczerwienienia, ponieważ nie zawiera on sztucznych barwników, dodatków zapachowych, enzymów oraz wybielaczy optycznych i agresywnych odplamiaczy. Używanie płynu sprawi, że tkaniny będą miększe, co  odczujemy na własnej skórze i na własnych rękach. Prasowanie nie będzie już walką z żelazkiem, które nie jest w stanie rozprasować trudnych zagnieceń. Miększe tkaniny łatwiej jest uprasować.  Z płynem Lilly’s Eco Clean ubrania będą też pięknie pachnieć. Naturalnej olejki eteryczne o zapachu rumianku i pomarańczy sprawią, że ubranie otuli dziecko aromatycznym zapachem.
Produkty marki Lilly’s Eco Clean można zakupić za pośrednictwem strony www.WiecejNizEko.pl oraz w CH Promenada.

materiały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza