Ergonomiczne krzesło Ray – sklep FLEXA pomaga wyposażyć pokój dziecka

2014-07-31 13:05

Ergonomiczne krzesło w pokoju dziecka to jeden z podstawowych elementów wyposażenia. Mebel, na którym siedzi maluch, musi być bowiem idealnie dopasowany do jego potrzeb. Z pomocą spieszy sklep FLEXA, proponując ergonomiczne krzesło Ray.

flexa
Autor: _materialy_prasowe

Krzesło Ray duńskiej firmy Labofa zachęca do siedzenia dynamicznego, stwarzając dziecku możliwość zmiany pozycji dzięki elastycznemu siedzisku. Projekt powstał w oparciu o wieloletnie badania i eksperymenty nad pozycją siedzącą, prowadzone wśród osób spędzających w niej długie godziny (środowisko akademickie). Badania wykazały, że tradycyjna postawa z zachowaniem „kątów prostych” zapewnia słabe podparcie pleców i po dłuższym czasie może prowadzić do schorzeń. Ergonomiczne krzesło Ray wspiera postawę otwartą, która gwarantuje lepszą równowagę i podparcie dla górnej części ciała. Mebel jest dostępny w 5 kolorach (czarny, pomarańczowy, szary, niebieski i czerwony), dzięki czemu bez trudu można dopasować go do aranżacji pokoju. Dodatkowo, z tyłu oparcia znajduje się haczyk na torbę lub plecak.
Ergonomiczne krzesło Ray oferowane jest wyłącznie instytucjom publicznym, takim jak prywatne uczelnie czy akademie. Można jednak nabyć je w sklepie FLEXA, aby ergonomicznie wyposażyć pokój dziecka.
Więcej o krześle Ray na stronie internetowej Labofa.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza