FORGET ME NOT™ – kolorowe plecaki szkolne dla małych indywidualistów

2015-09-01 13:39

FORGET ME NOT™ to kolekcja artykułów szkolnych, zainspirowana potrzebami dzieci. Produkty są kolorowe, bezpieczne, praktyczne i – co ważne – podkreślają indywidualizm małego właściciela. W skład kolekcji wchodzi m.in. pomysłowy plecak szkolny z akcesoriami.

Trzyelementowy zestaw FORGET ME NOT™ składa się z plecaka szkolnego, torby śniadaniowej i odblaskowej przypinki. Front plecaka zdobią przezroczyste "okienka". Wystarczy jedno spojrzenie, by zobaczyć, czy aby na pewno została do niego spakowana torba śniadaniowa. Wnętrze plecaka jest obszerne i pomysłowo zaplanowane. Znajdują się w nim kieszenie przeznaczone na szkolne akcesoria, jak i pozwalające bezpiecznie przenosić prace plastyczne formatu A4. Z boku plecaka umieszczona jest elastyczna kieszonka na napoje, dzięki której bidon, butelka wody czy soczek w kartoniku zawsze będą w zasięgu ręki. Termoizolowana śniadaniówka pozwala na przechowanie w odpowiedniej temperaturze kanapek, przekąsek, napojów i wszystkiego, co jest potrzebne dziecku w ciągu długiego dnia w szkole.

Dystrybutor: SkipWish.

Więcej informacji na stronie www.skip.zone

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza