Fotelik rosnący z dzieckiem

2013-02-27 7:00

Concord Transformer PRO to daleko wykraczający poza obecne standardy fotelik charakteryzujący się dużą funkcjonalnością i nowoczesną konstrukcją.

fotelik rosnacy z dzieckiem
Autor: _materialy_prasowe

Produkowany przez Concord i dystrybuowany przez PPHU Mini-Maxi fotelik jest przeznaczony dla dzieci o wadze od 9 do 36 kg. Dzięki specjalnej wkładce Protector mogą w nim podróżować już 8–9-miesięczne maluchy. Siedzenie rośnie wraz z dzieckiem i doskonale dopasowuje się do jego ciała, zapewniając optymalną wygodę nawet 12-latkom. Fotelik jest zaopatrzony w złącza systemu Isofix (Twinfix), których długość jest regulowana za pomocą paska. Zamknięty kształt skorupy, solidne, podwójne zabezpieczenie głowy i ramion, w tym zagłówek z grubej pianki o wysokim współczynniku absorpcji uderzeń i wstrząsów oraz ochraniacze barków regulowane bez wysiłku, pneumatycznie przy pomocy przycisków zapewniają optymalną ochronę małemu pasażerowi.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza