Fotelik samochodowy Defender od Caretero

2015-01-21 10:02

W ofercie znanej na naszym rynku marki dziecięcej Caretero znajduje się od niedawna pierwszy fotelik samochodowy z mocowaniem ISOFIX + TopTether – Defender.

Defender to fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci o wadze 9–18 kg (grupa I), wyznaczający nowe standardy bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu sytemu ISOFIX + TopTether jego montaż jest niezwykle łatwy i intuicyjny. Elegancka skorupa fotelika samochodowego jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia długie i wygodne użytkowanie, a głębokie ścianki stanowią dodatkową ochronę boczną. Poza wysokim standardem bezpieczeństwa, fotelik samochodowy Defender oferuje również wysoki poziom komfortu małego pasażera. Zapewnia to 5-stopniowa regulacja oparcia, pozwalająca na przewożenie dziecka nawet w pozycji półleżącej oraz regulowany zagłówek sprzężony z mocowaniem pasów naramiennych. Solidność zapięcia pasów jest poparta doświadczeniem i renomą szwedzkiej marki Holmbergs®. Estetyczna zdejmowana tapicerka wykonana z połączenia oddychających tkanin i miękkiej ekoskóry nadaje fotelikowi ekskluzywny wygląd i zapewnia odpowiedni mikroklimat ciału dziecka. Fotelik samochodowy Defender ma homologacje ECE R44/04.

Więcej informacji na stronie internetowej: https://www.caretero.pl/produkt/defender-isofix/

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza