Funkcjonalne meble dla dzieci. Kolekcja Loft – meble dziecięce w skandynawskim stylu

2014-01-30 7:00

Meble dla dzieci powinny być przede wszystkim funkcjonalne i bezpieczne. Jednak równie ważna – nie tylko dla małych użytkowników – jest kwestia estetyki. Meble dziecięce – podobnie jak meble dla dorosłych – mogą przecież skutecznie kreować stylistykę wnętrza.

funkcjonalne meble dla dzieci kolekcja loft meble dzieciece w skandynawskim stylu
Autor: _materialy_prasowe

Wybierając mebelki dla dzieci, najczęściej kierujemy się bezpieczeństwem naszych milusińskich. I słusznie, bo komfort malucha to podstawa. Warto jednak pamiętać, że pokój dla dziecka powinien również cieszyć oko, a charakter wnętrza w znacznym stopniu tworzą właśnie meble.

Aby pokój miał estetyczny wygląd, warto sięgnąć po meble w stylu skandynawskim, których prosta forma świetnie wpisze się w niemal każdą przestrzeń. Seria Loft produkowana przez Troll Nursery (z oferty Lulubaby) jest tego doskonałym przykładem, za sprawą swojej prostej formy i oryginalnego wzornictwa. Meble dla dzieci z tej kolekcji wykonane są z litego drewna brzozowego, a ich biały kolor podkreśla skandynawski design.

Są one bezpieczne w użytkowaniu dzięki zastosowaniu nietoksycznych farb i klejów. O uniwersalności łóżeczka dla dzieci Loft świadczy trzystopniowa regulacja wysokości podstawy materaca. Ponadto istnieje możliwość dokupienia do mebla kółek z mechanizmem blokującym.
Meble dla dzieci z kolekcji Loft uzupełniają: mobilny przewijak, półka, skrzynia, regał. Całość tworzy praktyczny i estetyczny zestaw, zapewniający komfort użytkowania dzieciom, jak również rodzicom.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza