Funkcjonalne meble dla dzieci. Kolekcja Loft – meble dziecięce w skandynawskim stylu

2014-01-30 7:00

Meble dla dzieci powinny być przede wszystkim funkcjonalne i bezpieczne. Jednak równie ważna – nie tylko dla małych użytkowników – jest kwestia estetyki. Meble dziecięce – podobnie jak meble dla dorosłych – mogą przecież skutecznie kreować stylistykę wnętrza.

funkcjonalne meble dla dzieci kolekcja loft meble dzieciece w skandynawskim stylu
Autor: _materialy_prasowe

Wybierając mebelki dla dzieci, najczęściej kierujemy się bezpieczeństwem naszych milusińskich. I słusznie, bo komfort malucha to podstawa. Warto jednak pamiętać, że pokój dla dziecka powinien również cieszyć oko, a charakter wnętrza w znacznym stopniu tworzą właśnie meble.

Aby pokój miał estetyczny wygląd, warto sięgnąć po meble w stylu skandynawskim, których prosta forma świetnie wpisze się w niemal każdą przestrzeń. Seria Loft produkowana przez Troll Nursery (z oferty Lulubaby) jest tego doskonałym przykładem, za sprawą swojej prostej formy i oryginalnego wzornictwa. Meble dla dzieci z tej kolekcji wykonane są z litego drewna brzozowego, a ich biały kolor podkreśla skandynawski design.

Są one bezpieczne w użytkowaniu dzięki zastosowaniu nietoksycznych farb i klejów. O uniwersalności łóżeczka dla dzieci Loft świadczy trzystopniowa regulacja wysokości podstawy materaca. Ponadto istnieje możliwość dokupienia do mebla kółek z mechanizmem blokującym.
Meble dla dzieci z kolekcji Loft uzupełniają: mobilny przewijak, półka, skrzynia, regał. Całość tworzy praktyczny i estetyczny zestaw, zapewniający komfort użytkowania dzieciom, jak również rodzicom.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza