Fuzja pomysłowych rozwiązań i nowoczesnego stylu

2013-08-09 8:00

Concord Fusion to wielofunkcyjny wózek o bardzo nowoczesnym wyglądzie i bardzo dużym komforcie użytkowania. Modele w kolorach 2013 są już dostępne w sprzedaży.

concord_fushion
Autor: _materialy_prasowe

Concord Fusion charakteryzuje nowoczesna aluminiowa rama, prosty i szybki system składania, wygodny, zintegrowany hamulec, nakładki ochronne na pięciopunktowych pasach bezpieczeństwa oraz zapewniające komfort dziecku i rodzicom systemy regulacji: oparcia, podnóżka, budki czy wysokość rączki. Niejedna mama doceni też duży kosz na zakupy, torbę do wózka, zdejmowaną, łatwą do utrzymania w czystości tapicerkę czy możliwość schowania okrycia na nóżki w pałąku. Wszystkie koła wózka są amortyzowane, łożyskowane, przednie obracają się o 360 stopni i mają możliwość zablokowania. Do wózka pasują gondole Sleeper lub Scout, a także  foteliki samochodowe Concord Ion, Intense, Air oraz – wpinany za pomocą adaptera – Maxi-Cosi W zestawie wkładka dla małego dziecka, folia PVC. Ten i inne modele wózków są dostępne w ofercie Mini-Maxi.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza