Gra zręcznościowa dla dzieci Bulik

2012-08-20 17:27

Wakacje powoli dobiegają końca, a jesienna pogoda nie zawsze sprzyja zabawom na świeżym powietrzu. Aby więc zapewnić dziecku rozrywkę, zamiast gier telewizyjnych czy komputerowych, warto postawić na tradycyjne, znane i lubiane gry zręcznościowe. Doskonałą propozycją dla wielbicieli futbolowych rozgrywek, którzy nie dysponują wystarczającą ilością miejsca na stół do piłkarzyków, jest gra Bulik firmy Pilch.

Gra zręcznościowa dla dzieci Bulik
Autor: _materialy_prasowe Gra zręcznościowa dla dzieci Bulik

Bulik to wyjątkowa gra przeznaczona dla dwóch osób, imitująca mecz piłkarski, której towarzyszą prawdziwe emocje i chęć rywalizacji. Gracze muszą wykazać się bowiem zarówno szybkością, jak i refleksem. Zabawa polega na tym, aby za pomocą gumki wprawić żeton w ruch i przestrzelić go przez otwór na drugą połowę boiska. Zwycięża zawodnik, który jako pierwszy przestrzeli wszystkie swoje żetony na stronę przeciwnika.
Gra Bulik wykonana jest z drewna bukowego i przeznaczona dla graczy od 4 lat.
Cena: 195 złotych
Gra dostępna w sklepie internetowym PILCH: https://sklep.pilchr.pl/

materiały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza