Grube i gęste włosy z PLUMPING.WASH&RINSE oraz kuracją BODY.MASS

2015-11-24 13:20

PLUMPING to seria pogrubiająca włosy zaprojektowana z myślą o osobach, które borykają się z problemem cienkich, przerzedzonych i wypadających włosów. Dzięki starannie dobranemu połączeniu naturalnych składników, jakimi są: apigeniny w wyciągu z pietruszki, kwas oleanowy oraz biotynol stworzona została technologia, która przyśpiesza wzrost włosów oraz zapobiega ich wypadaniu poprzez poprawę i pobudzenie mikrokrążenia skóry głowy.

Odżywka do włosów
Autor: materiały prasowe W skład serii PLUMPING wchodzą trzy produkty: szampon pogrubiający, odżywka pogrubiająca i kuracja stylizująca w postaci serum.

W skład najnowszej serii PLUMPING marki KEVIN.MURPHY wchodzą trzy produkty:

  • PLUMPING.WASH 250 ml – szampon pogrubiający do włosów cienkich i wypadających. Zawarty w produkcie imbir nadaje włosom siły i witalności. Natomiast wyciąg z pokrzywy to potężne źródło aminokwasów, które pobudzają mieszki włosowe do prawidłowego wzrostu.
  • PLUMPING.RINSE 250 ml - odżywka pogrubiająca oraz wzmacniająca włosy. Jej zadaniem jest wydłużenie fazy wzrostu włosa oraz wzmocnienie ich. Zawarta w odżywce biotyna, czyli witamina B jest pochodną białka, niezbędnego do wzrostu komórek włosów. Proteiny oraz aminokwasy ryżowe bogate są w niezbędne składniki odżywcze, które odbudowują uszkodzone włosy nadając im siły i witalności. Masło Shea nawilża suche i zniszczone włosy oraz chroni je przed uszkodzeniami.
  • BODY.MASS 100 ml -  kuracja stylizująca w postaci serum, która ogranicza działanie hormonu DHT w miejscu gdzie jest on wydzielany w nadmiarze. Wydłuża fazę wzrostu włosa a w związku z tym skraca fazę wypadania i zapobiega łysieniu. Zawarte w produkcie bioflawonoidy cytrusowe oraz apigeniny z wyciągu z natki pietruszki wzmacniają korzenie włosów. BODY.MASS wykorzystuje także technologię polimerową stosowaną w pogrubiających tuszach do rzęs, dzięki temu włosy są pogrubione i zdrowsze już po pierwszym użyciu.

Cena: PLUMPING.WASH 250 ml, 115 zł; PLUMPING.RINSE 250 ml, 115 zł; BODY.MASS 100 ml, 150 zł

Produkty dostępne w wybranych salonach fryzjerskich oraz na www.kevin.murphy.pl

Zestaw promocyjny PLUMPALICIOUS dostępny na www.hair2go.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza