Grube i gęste włosy z PLUMPING.WASH&RINSE oraz kuracją BODY.MASS

2015-11-24 13:20

PLUMPING to seria pogrubiająca włosy zaprojektowana z myślą o osobach, które borykają się z problemem cienkich, przerzedzonych i wypadających włosów. Dzięki starannie dobranemu połączeniu naturalnych składników, jakimi są: apigeniny w wyciągu z pietruszki, kwas oleanowy oraz biotynol stworzona została technologia, która przyśpiesza wzrost włosów oraz zapobiega ich wypadaniu poprzez poprawę i pobudzenie mikrokrążenia skóry głowy.

Odżywka do włosów
Autor: materiały prasowe W skład serii PLUMPING wchodzą trzy produkty: szampon pogrubiający, odżywka pogrubiająca i kuracja stylizująca w postaci serum.

W skład najnowszej serii PLUMPING marki KEVIN.MURPHY wchodzą trzy produkty:

  • PLUMPING.WASH 250 ml – szampon pogrubiający do włosów cienkich i wypadających. Zawarty w produkcie imbir nadaje włosom siły i witalności. Natomiast wyciąg z pokrzywy to potężne źródło aminokwasów, które pobudzają mieszki włosowe do prawidłowego wzrostu.
  • PLUMPING.RINSE 250 ml - odżywka pogrubiająca oraz wzmacniająca włosy. Jej zadaniem jest wydłużenie fazy wzrostu włosa oraz wzmocnienie ich. Zawarta w odżywce biotyna, czyli witamina B jest pochodną białka, niezbędnego do wzrostu komórek włosów. Proteiny oraz aminokwasy ryżowe bogate są w niezbędne składniki odżywcze, które odbudowują uszkodzone włosy nadając im siły i witalności. Masło Shea nawilża suche i zniszczone włosy oraz chroni je przed uszkodzeniami.
  • BODY.MASS 100 ml -  kuracja stylizująca w postaci serum, która ogranicza działanie hormonu DHT w miejscu gdzie jest on wydzielany w nadmiarze. Wydłuża fazę wzrostu włosa a w związku z tym skraca fazę wypadania i zapobiega łysieniu. Zawarte w produkcie bioflawonoidy cytrusowe oraz apigeniny z wyciągu z natki pietruszki wzmacniają korzenie włosów. BODY.MASS wykorzystuje także technologię polimerową stosowaną w pogrubiających tuszach do rzęs, dzięki temu włosy są pogrubione i zdrowsze już po pierwszym użyciu.

Cena: PLUMPING.WASH 250 ml, 115 zł; PLUMPING.RINSE 250 ml, 115 zł; BODY.MASS 100 ml, 150 zł

Produkty dostępne w wybranych salonach fryzjerskich oraz na www.kevin.murphy.pl

Zestaw promocyjny PLUMPALICIOUS dostępny na www.hair2go.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza