Gwiazdkowe prezenty dla dzieci – puzzle i naklejki do kąpieli

2016-12-16 13:32

Aby przekonać maluchy, że mycie się nie musi być nudne, firma Russell wprowadziła na rynek zabawki do kąpieli w formie puzzli i naklejek. Nowość 2016 roku została uhonorowana wyróżnieniem w konkursie Zabawka Roku.

Zabawki do kąpieli w postaci zestawów firmy Russell to hit wśród najmłodszych. Wobec nowych produktów nie pozostały obojętne również gwiazdy i eksperci z branży zabawkarskiej, którzy uhonorowali naklejki i puzzle wyróżnieniem w konkursie Zabawka Roku 2016 – jeszcze przed oficjalnym pojawieniem się ich na rynku.

Naklejki i puzzle do kąpieli Russell potrafią przekonać nawet najbardziej oporne maluchy, że pluskanie się w wannie to prawdziwa frajda. Zestawy składają się z piankowych elementów, które można ze sobą dowolnie łączyć i przyklejać za pomocą wody do wanny lub kafelków. Później wystarczy je tylko wysuszyć.

Wykonane z kolorowej pianki puzzle i naklejki rozwijają zdolności poznawcze dziecka. Cała seria liczy 6 tematycznych zestawów naklejek oraz 2 komplety puzzli do kąpieli. Wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie – dziewczynkom przypadnie do gustu zabawa w przebieranki, chłopców zaś ucieszy podwodna wyprawa łodzią stworzoną z piankowych puzzli.

Wśród zabawek do kąpieli Russell maluchy znajdą:
- naklejki do kąpieli „przebieranki”
- naklejki do kąpieli „modne stroje”
- naklejki do kąpieli „śmieszne twarze”
- naklejki do kąpieli „alfabet”
- naklejki do kąpieli „ekipa ratunkowa”
- naklejki do kąpieli „liczby”
- puzzle do kąpieli „łódź podwodna”
- puzzle do kąpieli „zbuduj łódź”


Więcej informacji na stronie www.uczyibawi.pl
 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza