Holistic – synergia wiedzy z dziedziny żywienia i medycyny naturalnej

2017-08-21 11:58

Zdrową, prawidłowo zbilansowaną dietą można dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. W dzisiejszych czasach jest to jednak bardzo trudne – mało urozmaicona, bogata w przetworzoną żywność dieta i niewłaściwa obróbka termiczna powodują, że większość ludzi ma niedobory kluczowych składników odżywczych. Suplementacja staje się więc niezbędnym uzupełnieniem zrównoważonej diety, dostarczając organizmowi składniki najwyższej jakości z gwarancją wysokiej bioprzyswajalności.

Spis treści

  1. Zasady zdrowej diety
  2. Produkty Holistic
  3. Misja firmy

Większość ludzi zna podstawowe zasady zdrowej diety, jednak nie zawsze potrafi zastosowaćzalecenia lekarzy dietetyków tak, aby zaspokoić wszystkie żywieniowe wymagania organizmu. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi suplementacja jest w stanie szybko go  Szwedzka firma Holistic nie uznaje kompromisów jeśli chodzi o jakość, skuteczność i czystość produktów. Wytwarza możliwie najbardziej naturalne produkty, będące efektem wieloletnich badań i współpracy z ekspertami z wielu dziedzin naukowych, takich jak dietetyka, biotechnologia czy fizjologia. Proponowane przez nią suplementy diety sprawdzają się zarówno w profilaktyce, jak i procesie leczenia szerokiego wachlarza problemów zdrowotnych.

Zasady zdrowej diety

Skuteczna suplementacja musi być przede wszystkim nakierowana na konkretny problem (brak koncentracji, trudności ze skupieniem się i zapamiętywaniem, nieumiejętność radzenia sobie ze stresem). Odpowiednio dobrany preparat charakteryzuje się specjalnie dobranym składem i udowodnioną, najwyższą przyswajalnością. Bezpieczeństwo spożycia, szybkie efekty działania, odpowiednie dawki, połączenie współdziałających ze sobą składników oraz najwyższe standardy produkcji – to wspólny mianownik wszystkich preparatów z gamy Holistic. Wszystkie suplementy diety zostały opracowane w oparciu o holistyczne podejście do zdrowia, którego podstawą jest poszukiwanie przyczyn, a nie tylko na walka z objawami. Celem każdej diety powinno być stworzenie pełnej równowagi wewnętrznej organizmu – z suplementami diety Holistic jest to możliwe.

Produkty Holistic

Wszystkie produkty Holistic wyróżniają się tym, że są:

  • ekologiczne – w możliwie największym zakresie,
  • raw food – w możliwie największym i odpowiednim zakresie,
  • wolne od GMO – zawsze,
  • łatwo przyswajalne – zawsze,
  • bez mleka i glutenu – poza koncentratem białka serwatkowego (mleko),
  • roślinne – wszystkie produkty poza Glukozaminą (owoce morza), Adrenal Whole (wołowina) oraz Koncentratem białka serwatkowego (mleko).

Ponadto zawierają możliwie najmniej dodatków i są produkowane z zachowaniem wysokiej jakości standardów stowarzyszenia firm Svensk Egenvård (Szwedzka Samoopieka).

Misja firmy

Dzieląc się wiedzą na temat przyczyn chorób oraz wpływu trybu życia i odżywiania na zdrowie ludzi, firma pomaga znaleźć sposób, by móc cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem oraz odnaleźć życiową równowagę. Misją Holistic jest wypełnienie luki pomiędzy medycyną konwencjonalną a medycyną alternatywną, poprzez właściwe zrozumienie i wykorzystanie dobrych stron obydwu tych systemów tak, by mogły się wzajemnie uzupełniać z korzyścią dla zdrowia.

Więcej informacji o produktach firmy na www.holistic-polska.pl/

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza