Innowacja na rynku: polarino do wózka

2014-01-08 14:49

Polarino marki Osłoń, to alternatywa dla kocyków lub śpiworków do wózków. Lekka, polarowa peleryna skutecznie chroni malucha przed chłodem i wiatrem.

innowacja na rynku polarino do wozka
Autor: _materialy_prasowe

Spis treści

  1. Polarino do wózka – co to takiego?
  2. Uniwersalne polarino na każdą porę roku
  3. Polarino – same plusy

Polarino do wózka – co to takiego?

Polarino to polarowa peleryna mocowana do wózka. Osłania dziecko od ramion po kostki, pozostawiając brudne buciki na zewnątrz. Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku młodszych, jak i starszych pociech, które wyrosły już ze śpiworków. Nawet starszaki w trakcie zimowych i jesiennych spacerów chętnie korzystają ze spacerówki, aby odpocząć. Dzięki polarino malucha można szybko okryć i przypiąć szelkami do wózka, a dzięki suwakowi z przodu także błyskawiczne wyswobodzić z ocieplacza, gdy zechce znów pospacerować. Boczne suwaki umożliwiają zapięcie polarino tak, by osłona nie zsuwała się na boki i nie brudziła o koła podczas jazdy.

Uniwersalne polarino na każdą porę roku

Cieńsze i lżejsze polarino sprawdzi się latem np. podczas spacerów z dzieckiem po nadmorskim deptaku, gdzie często wiele silny wiatr. Ponieważ polarino jest mocowane do wózka nie ma obawy, że silniejszy podmuch zerwie je z niego. W cieplejszej, dwuwarstwowej wersji to także doskonałe rozwiązanie nawet na zimowe mrozy. Co więcej można otulić nim dziecko jadące na sankach czy w foteliku rowerowym.

Polarino – same plusy

  • Pasuje do każdej spacerówki i ma otwory na pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa.
  • Nie zsuwa się z dziecka, efektywnie chroniąc je przed chłodem.
  • Zapewnia swobodę ruchów.
  • Rośnie wraz z dzieckiem.
  • Po zwinięciu zajmuje niewiele miejsca.

Więcej informacji na stronie sklepu internetowego Oslon.pl.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza