Innowacyjne Pingwinki – kubki niekapki Philips Avent, wspierające dzieci w nauce samodzielnego picia

2015-03-03 14:14

Na pewnym etapie rozwoju dziecka konieczne staje się opanowanie umiejętności samodzielnego picia. Z pomocą spieszy marka Philips Avent oraz kubki niekapki w kształcie pingwinka.

Kubek niekapek
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Kubek niekapek Philips Avent pomoże każdemu maluchowi nauczyć się pić. Jest dostępny w trzech rozmiarach i kolorach.

Philips Avent od 30 lat wsłuchuje się w potrzeby mam i uczy od przedstawicieli służby zdrowia. Na bazie takich doświadczeń powstała gama innowacyjnych kubków niekapków w kształcie pingwinka. Dzięki nim nauka picia i przechodzenie do kolejnych jej etapów stanie się łatwiejsze zarówno dla mamy, jak i dla dziecka.

Kubek niekapek Philips Avent - dobrany do potrzeb twojego dziecka

W ofercie Philips Avent każda mama znajdzie idealny kubek dla swojej pociechy. Niezależnie od tego, czy maluch dopiero zaczyna się uczyć, czy już dobrze radzi sobie z samodzielnym piciem. Kubeczki wyróżnia specjalna uszczelka, zapobiegająca przeciekaniu, oraz unikalny, odporny na gryzienie, wygięty ustnik, dzięki któremu maluszek nie musi odchylać główki podczas picia. Miękkie i wygodne uchwyty pozwalają na komfortowe korzystanie z kubeczka. Higieniczna, zdejmowana pokrywka zapobiega brudzeniu. Kubki są dostępne w trzech rozmiarach i kolorach: czarnym, różowym i niebieskim.

Kubki niekapki Pingwinki Philips Avent – rekomendowane ceny:

  • kubek z miękkim ustnikiem 6 m+ (SCF751, poj. 200 ml) – 36 zł 
  • kubek z ustnikiem odpornym na gryzienie 12 m+ (SCF753, poj. 260 ml) – 41 zł
  • kubek z ustnikiem odpornym na gryzienie 18 m+ (SCF755, poj. 340 ml) – 45 zł

Więcej informacji znajduje się na stronie www.philips.pl/Avent.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza