Innowacyjny materac Vitmat ActiveBaby 3D

2014-08-07 8:00

Materac stanowiący połączenie różnej twardości pianek oraz warstwy wentylacyjnej 3D to nowe rozwiązanie firmy Vitmat, stworzone z myślą o zdrowym śnie najmłodszych dzieci.

Materac dla dziecka
Autor: mjakmama24.pl Materac Vitmat zapewnia zdrowy sen dzieciom.

Innowacyjność materaca Vitmat ActiveBaby 3D polega na połączeniu atestowanych pianek o różnych stopniach twardości. Zapewniające odpowiednią sprężystość boki wykonano z pianki specjalnie utwardzonej pod ciśnieniem, dzięki czemu materac nie zapada się, kiedy dziecko zaczyna stawiać pierwsze kroki w łóżeczku. Środek materaca wypełnia pianka wysokoelastyczna (bezstrefowa), opracowana tak, by gwarantować prawidłowy rozwój maluszka już od pierwszych chwil życia.

Materac pokryto warstwą dzianiny 3D, która umożliwia swobodną cyrkulację powietrza i niweluje kumulację CO2. Dzianinę 3D wykonano z licznych pojedynczych włókien poliestrowych, o właściwościach wentylacyjnych, sprzyjających utrzymaniu optymalnej temperatury ciała, dzięki czemu dziecko może swobodnie oddychać i nie poci się w czasie snu. Elastyczność włókien dodatkowo zapobiega spłaszczaniu tyłu główki malca.

Pokrowiec materaca charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną i odpornością na zabrudzenia. Dodatkową zaletą pokrowca, jest łatwość  użytkowania  i konserwacji. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze do 60 stopni Celsjusza z użyciem delikatnych detergentów. Nie traci on swoich właściwości oraz kształtu nawet po wielokrotnym praniu. Zamek w kolorze miętowym, odpowiednio wszyty z czterech stron w systemie babysafe zapewnia dziecku brak kontaktu z elementami suwaka, a rodzicom komfort  podczas zdejmowania i zakładania pokrowca.

Wysokość materaca:  ok. 9 cm.
Dostępne rozmiary materaca: 120 x 60 cm; 140 x 70 cm.
Wkład materaca ma atesty: PZH nr HŻ/C/00059/10, ISO9001-2008, EKOTEX Standard 100,
Atest Higieniczny nr 146/779/161/2009, Certyfikat CertiPUR.

Więcej informacji na stronie internetowej firmy Vitmat.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza