Jak dobrać biustonosz? Odpowiedni biustonosz do głębokiego dekoltu

2013-07-30 15:41

Odpowiednio dobrany biustonosz podkreśli kobiecość i sprawi, że biust będzie wyglądał atrakcyjnie. A zatem jak dobrać biustonosz do głębokiego dekoltu?

biustonosz do dekoldu
Autor: _materialy_prasowe

Duży dekolt wymaga nieco płytszego, czyli mniej zabudowanego biustonosza. Jak dobrać stanik tego typu? Biustonosz do głębokiego dekoltu będzie miał niższą baskinkę czyli łącznik między piersiami. Baskinka nie może być wysoka, aby nie była widoczna spod dekoltu. Dobrze sprawdzają się także biustonosze z pionowym szwem na misce. Takie staniki dobrze podtrzymują biust od dołu i tworzą szeroką linię dekoltu – ich fason jest podobny do biustonoszy typu „bardotka”. Staniki o takim fasonie, zarówno miękkie jak i usztywniane, znajdują zastosowanie przy dużych dekoltach. Jednak zawsze ważne jest także i to, by głębokość miseczki była dopasowana do kształtu biustu, a także ciężkości i rozmiaru piersi – mówi Beata Wojciechowska, ekspert ds. rozwoju produktu Mama by Alles.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza