Jak dobrze dobrać wózek dziecięcy? Odpowiedź na targach MOTHER & BABY w Warszawie

2015-06-12 13:56

Przed zakupem wózka dziecięcego konieczna jest jazda próbna. W dniach 20–21 czerwca na terenie warszawskich Wyścigów Konnych odbędzie się największa w Polsce impreza organizowana dla kobiet w ciąży oraz rodziców dzieci w wieku do 9 lat. Wśród zapowiadanych atrakcji, będzie także można poznać zalety różnych wózków marki teutonia.

Teutonia
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Wózki dziecięce marki teutonia będzie można obejrzeć w hali VIP nr 1.

Odwiedzając targi Mother & Baby, warto sprawdzić wybrane modele wózków i zadać kilka istotnych pytań ekspertom. Goście mogą spodziewać się specjalnych „targowych” cen. Jak zapewnia właścicielka sklepu Piotruś Pan – Sylwia Bielecka – z pewnością będzie tak w przypadku stoiska marki teutonia (hala VIP nr 1). W ramach promocji będą obowiązywać najniższe ceny zestawów wózkowych.

Wózki dziecięce: co brać pod uwagę przy wyborze?

Pani Sylwia Bielecka na targach doradzi, jak dobrze dobrać wózek, by spełniał potrzeby zarówno rodzica, jak i dziecka. Rodzice najczęściej potrzebują wózka miejsko-terenowego, z pełną amortyzacją, pompowanymi kołami odpornymi na przebicia, dużą gondolą oraz obszernym siedziskiem, przekładaną rączką. Dobrym wózkiem dziecięcym na każdy teren jest model BeYou marki teutonia, z kolei smukłą i zwrotną wersją na spacery po mieście jest model Cosmo. Do wyboru jest zawsze spacerówka lub gondola.

Nie bez znaczenia pozostaje też bogata oferta kolorystyczna. Rodzice często poszukują w wózku odzwierciedlenia własnego stylu. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, wspomniana marka oferuje program Made for You. Umożliwia on stworzenie modelu według własnego pomysłu – z wykorzystaniem opcji doboru koloru nie tylko stelaża, lecz także siedziska, gondoli, pałąka i budki.  

Marka teutonia zaprasza do odwiedzenia targów i sprawdzenia promocji:
Hala VIP nr 1 Sklep Piotruś Pan – TEUTONIA POLSKA
Targi Mother & Baby, Warszawa, 20–21 czerwca 2015

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza