Jak zachować porządek w pokoju dziecka?

2013-02-13 16:16

Zachowanie ładu i porządku w pokoju dziecięcym graniczy niemalże z cudem. Wystarczy jednak wprowadzić w życie kilka praktycznych pomysłów, żeby zapanować nad zwyczajami małych bałaganiarzy i sprawić, że nie będziemy na każdym kroku potykać się o porozrzucane zabawki.

Odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni zapewnią wszelkiego rodzaju kosze i pojemniki na zabawki, które umożliwiają ich szybkie sprzątnięcie i wygodne przechowywanie. Poza tym mogą one stanowić ciekawy element wyposażenia pokoju.
Pudełko na zabawki Skip Hop Zoo to rozwiązanie dla amatorów designu i funkcjonalnej aranżacji przestrzeni. Jest niezwykle pojemne, wykonane z mocnej i odpornej na zabrudzenia tkaniny. Uchwyty pozwalają na łatwe przenoszenie pojemnika, nawet jeśli jest wypełniony po brzegi.
Jeśli pudełko jest puste, można je złożyć na płasko i schować np. do szuflady. Jego kubistyczny kształt sprawia, że świetnie prezentuje się na półce obok zabawek czy książek, jak również w towarzystwie innych pudełek z serii ZOO.
Zwierzaczkowy kubik Skip Hop dostępny jest w pięciu wzorach: Sowa, Pszczółka, Małpka, Pies, Biedronka.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza