Jakość i funkcjonalność – nowoczesny wózek spacerowy

2013-05-27 8:00

Funkcjonalny wózek spacerowy powinien być prosty w obsłudze i zapewniać dziecku komfort podróżowania. W tej roli doskonale sprawdzi się np. wózek I’coo Pluto.

jakosc i funkcjonalnosc nowoczesny wozek spacerowy
Autor: _materialy_prasowe

Wózek spacerowy I’coo Pluto od firmy KidyKid łączy elegancki, nowoczesny wygląd i wykonanie z wysokiej jakości materiałów. Jest bardzo lekki – waży tylko 7,7 kg. Wyjątkowo szerokie siedzisko (40 cm) i wysokość oparcia zostały zaprojektowane z myślą o starszych dzieciach, w celu zapewnienia im jak najwyższego komfortu jazdy.
Szczególne zalety wózka Pluto to wyjątkowa płynność prowadzenia i łatwość użytkowania. Obrotowe koła z możliwością blokady pozwalają ominąć każdą przeszkodę.
Dodatkowo wózek może zyskać indywidualny wygląd dzięki zastosowaniu uniwersalnych wkładek I’coo. Są one dostępne w żywych, soczystych kolorach, takich jak kiwi, chilli, purple, corn czy ocean. Zwiększają przy tym funkcjonalność wózka, gwarantując suchość siedziska i komfortową podróż.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza