Jasiek dla maluszka

2014-01-17 7:00

Dobrze dobrana poduszka dla dziecka powinna podpierać kręgosłup w naturalnej pozycji, a także być wykonana z bezpiecznych materiałów.

jasiek dla maluszka
Autor: _materialy_prasowe

Dzięki spełnieniu tych wymagań poduszka Vitmat Jasiek gwarantuje zdrowy i spokojny sen dzieciom w każdym wieku, także niemowlętom. Lateksowe, perforowane wypełnienie za sprawą systemu specjalnych kanalików zapewnia swobodny przepływ powietrza i chroni przed przegrzaniem. Ma właściwości hypoalergiczne i antyroztoczowe, a co więcej nie zatrzymuje obcych zapachów. Poduszka jest niezwykle miękka, a jednocześnie zapewnia prawidłowe podparcie główki dziecka podczas snu. Wykazuje też dużą odporność na deformacje.
Poduszka Vitmat Jasiek używana profilaktycznie zapobiega spłaszczaniu tyłu głowy dziecka. Może być też stosowana w celu niwelowania różnych łagodnych i umiarkowanych spłaszczeń głowy niemowląt. Odpowiednio dobrana wielkość oraz twardość poduszki przyczynia się do prawidłowego rozłożenia nacisku, ponadto główka i kręgosłup dziecka nawet podczas zmian pozycji w czasie snu znajdują się w prawidłowym ułożeniu.
Poduszka jest wyposażona w poszewkę ze stuprocentowej bawełny. Brak metalowych elementów dodatkowo czyni ją bezpieczną. Ma również certyfikat Oko-Tex (brak toksycznych substancji). Można ją prać wraz w poszewką w temp. do 60ºC.

Więcej informacji na stronie internetowej firmy Vitmat.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza