Jędrna i szczupła sylwetka, czyli jak odzyskać dawną figurę po ciąży? Medycyna estetyczna dla kobiet

2015-05-22 15:16

Medycyna estetyczna wciąż się rozwija, dostarczając coraz nowszych metod i narzędzi, pozwalających podnieść jakość życia. Aktualne trendy są ukierunkowane na zabiegi nieinwazyjne, które można wykonać szybko, skutecznie, bez konieczności rekonwalescencji.

medycyna estetyczna
Autor: materiały prasowe|_materialy_prasowe Coraz więcej zabiegów medycyny estetycznej kieruje się do kobiet po ciąży.
medycyna estetyczna pupa
Autor: materiał archiwalny

Dzieckiem medycyny estetycznej z całą pewnością jest urządzenie Venus Legacy™. Dzięki opatentowanej nowoczesnej technologii 4D™ możemy uzyskać doskonałe efekty (lifting, wymodelowanie sylwetki), jednocześnie nie powodując działań niepożądanych. Urządzenie jest wyposażone w cztery głowice. Dwie z nich – przeznaczone do twarzy i szyi – poprawiają krążenie, wygładzają zmarszczki i nieinwazyjnie liftingują twarz. Pozostałe dwie mają zastosowanie na większych obszarach ciała, takich jak brzuch czy uda, i służą do redukcji cellulitu i rozstępów, konturowania, poprawy jędrności skóry i redukcji obwodu. Zastosowana w urządzeniu technologia wykorzystuje radiofale wielobiegunowe z impulsowym polem magnetycznym. Dzięki temu napinają się włókna kolagenowe oraz następuje stymulacja fibroblastów do produkcji nowego kolagenu i elastyny na maksymalnie głębokim obszarze skóry. Dodatkowo rozszerzone podczas zabiegu naczynia krwionośne poprawiają natlenienie skóry, stymulując jej metabolizm.

Istotną rolę w urządzeniu Venus Legacy™ odgrywa również technologia Vari Pulse™, odpowiedzialna za precyzyjną regulację głębokości penetracji tkanki i drenaż limfatyczny, którego zadaniem jest pobudzenie krążenia krwi. Sam zabieg jest wyjątkowo przyjemny – pacjenci porównują go do relaksującego masażu na ciepło, takiego jak masaż gorącymi kamieniami.

 

Doskonałymi kandydatkami do skorzystania z tego zabiegu medycyny estetycznej są pacjentki po ciąży, dążące do odzyskania dawnej figury. Nie zawsze jest to łatwe, nawet mimo zdrowego odżywiania i regularnych ćwiczeń. Zmniejszona jędrność skóry czy rozstępy to często powód niezadowolenia i obniżenia samooceny. Venus Legacy™ umożliwia szybsze i łatwiejsze rozwiązanie problemu. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, a długotrwałe rezultaty można osiągnąć po kilku sesjach.

Dystrybutor: BOGDANI Dermatologia
www.bogdanidermatologia.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.

NOWY NUMER

POBIERZ PORADNIK! Darmowy poradnik, z którego dowiesz się, jak zmienia się ciało kobiety w ciąży, jak rozwija się płód, kiedy wykonać ważne badania, jak przygotować się do porodu. Pobieram >

Pobieram
poradnik ciaza